Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Krušnoton tribute již letos v srpnu!

Po pěti letech se vracíme a oslavujeme 15. výročí Krušnotonu! Po posledním úspěšném ročníku v roce 2019 nás pandemie přinutila k dlouhé pauze, ale nyní jsme připraveni znovu vyrazit.

Zveme vás na "KRUŠNOTON TRIBUTE - OSLAVA KRUŠNOTONU", nezávodní vyjížďku, která se uskuteční dne 10. 8. 2024. Připomeňme si spolu krásy Krušných hor na 120 km trase. Pohodová jízda nebo výzva k otestování kondice - volba je na vás!

Publikováno: 1. 7. 2024
3 min. čtení
Sdílet

Vážené Krušnotonky, milí Krušnotonci, drazí přátelé cyklistiky,

je tomu přesně pět let, kdy jsme si společně užívali veleúspěšný 10. ročník Krušnotonu. Na startovní čáru přilákal úctyhodných 1 500 účastníků z téměř 20 zemí. Pět let od chvíle, kdy jste se rozjeli po 4 úžasných trasách Krušnotonu.

Vzpomenete si, kterou z nich jste tenkrát pokořili? Byla to nenáročná hřebenovka o délce 110 km, téměř dokonalá pohárová 180 km trasa, klasická 250 km trať s převýšením téměř 4 700 m nebo extra dlouhá trasa o délce 300 km s převýšením 6 000 výškových metrů?

Vše bylo dokonalé, krása střídala nádheru, všude spousta spokojených tváří, jak na straně účastníků, tak na straně organizačního týmu. A pak přišel COVID.

Náš organizační tým si pod vlivem nejistoty z restrikcí souvisejících s nákazou naordinoval v roce 2020 volno, které se poněkud protáhlo. Život přinesl i další události, které promluvily celkem významně do složení našeho organizačního týmu, a všichni jsme se zkrátka museli Krušnotonu na neurčito vzdát.

Návrat Krušnotonu s plánovanou vyjížďkou

Aby Krušnoton nezůstal jen v našich vzpomínkách, dáváme dohromady nový organizační tým a plánujeme navázat na úspěšné předchozí ročníky. V roce 2024 ale ještě není možné skočit do organizačního mumraje "rovnýma nohama" a vrátit se k plnohodnotné formě závodu. Přesto bychom se rádi s Krušnotonem všem přátelům, cyklistickým nadšencům a fanouškům připomněli společnou vyjížďkou. Projeďte si s námi ikonická místa závodu a vychutnejte krásu Krušných hor, Podkrušnohoří a částečně také Českého středohoří, které také vždy k závodu neoddělitelně patřilo.

Krušnoton Tribute - oslava 15. výročí Krušnotonu

Připravili jsme proto akci nazvanou "KRUŠNOTON TRIBUTE - OSLAVA KRUŠNOTONU", kterou oslavíme 15. výročí založení našeho závodu. Akce se uskuteční dne 10. 8. 2024 a to formou společné, nezávodní vyjížďky.

Je jen na vás, jestli připravenou 120 km dlouhou trasu s převýšením cca 1 500 m absolvujete vlastním pohodovým tempem, nebo otestujete svoji kondici rychlejší jízdou a konkrétními wattovými intervaly. Na nejrychlejší účastníky na trati čeká v cíli u prodejny Koloshopu na Novosedlické ulici odměna. Tři nejrychlejší si dojedou pro startovné na závod v roce 2025. Stejně tak ocenění budou i první tři z vrchařské prémie.

Kdy a kde?

  • KRUŠNOTON TRIBUTE odstartuje 10. 8. 2024 v 10:00 hod. ze Zámeckého náměstí v Teplicích.
  • Vrchařská prémie má cíl u "trafa" před Novým Městem. První 3 si budou moci vyjet startovné na rok 2025.
  • Cíl celé vyjížďky je u prodejny Koloshopu v Novosedlicích, kde na vás po dojezdu bude čekat výborná káva od HotSpot café, vyhlášení vrchařské prémie a nejrychlejších účastníků v cíli. 
  • Trasu celé vyjížďky najdete zde.

Celá akce se jede na vlastní nebezpečí za plného silničního provozu vč. dodržování všech dopravních předpisů. Jistě netřeba připomínat, že cyklistická přilba je povinnou výbavou každého účastníka. Typ kola není limitován, vítáni jsou i účastníci na e-biku, ale ocenění za nejrychlejší absolvování trasy lze udělit jen těm, kteří pojedou po celé trase na klasických bicyklech poháněných výhradně vlastní silou :-).

Akce je s ohledem na nesoutěžní formát a pohyb po veřejných komunikacích limitována pro max. 200 účastníků a poplatek za účast je stanoven na 199 CZK, za které získáte proteinovou tyčinku, startovní číslo, finišerské tričko v barvách Krušnotonu (limitovaná edice) a občerstvení na trati.

Věříme, že se na oslavě 15 let od založení kultovního závodu KRUŠNOTON sejdeme v hojném počtu. Přidejte se k nezávodní ochutnávce Krušnotonu a nalaďte se na soutěžní verzi, která nás čeká v roce 2025.

Těšíme se na viděnou a přejeme vám pohodové (nejen) cyklistické léto.

REGISTRACI NAJDETE ZDE!

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin