Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Koloshop podpořil Závod tří vrchů

O víkendu 3. – 5. 11. 2023 se v České Kamenici konal jubilejní 20. ročník každoročního extrémního běžecko orientačního závodu dvojic s názvem Závod tří vrchů. Jedná se o velmi náročný závod nejen pro účastníky, ale také pro organizátory. Jsme tak rádi za všechny sponzory, kteří nám pomáhají posouvat závod k lepšímu. Tento rok se mezi ně zařadil také Koloshop, díky kterému bylo postaráno o energii pro závodníky v podobě produktů od firmy Sponser a dále bylo na několika stanovištích zařízeno zázemí v podobě stanů.

Publikováno: 10. 11. 2023
2 min. čtení
Sdílet

A jaká je podstata samotného závodu? Jedná se o víceboj dvojic, který prověří vaše schopnosti pro pobyt v přírodě a v jehož průběhu si možná sáhnete na dno svých psychických a fyzických sil. Závod probíhá v relativně bezpečném prostředí a pod dohledem zkušených profesionálů. Každý rok je jedinečný. Jiné pohoří, jiná trať, jiné disciplíny, jiné počasí, jiní závodníci. Přesto je ve své podstatě stále stejný. Trať je vždy dlouhá cca 60 km a disciplíny jsou zaměřené na myšlení, zručnost, obratnost a sílu. Tradičně jsou zařazeny také lanové a vodní aktivity.

 

Během tohoto víkendu se v České Kamenici sešlo více než 150 závodníků a přibližně 60 členů servisního týmu. Závodníci, ať už zkušení či nováčci, dorazili z různých koutů naší republiky. Start byl v sobotu v 5 hodin ráno, kdy se závodníci přihlásili do aplikace závodu, která celou dobu sleduje jejich pohyb a po splnění stanoviště jim ukazuje místo výskytu toho dalšího. Aplikace funguje v offline režimu, je tedy nutné, aby účastníci k navigaci používali papírové mapy a buzoly. Díky tomu mohou uběhnout i více než 70 kilometrů za 20 hodin. Tak dlouho celý závod trvá, ovšem stává se, že jej závodníci dokončí i dříve. Tento rok byl pro spoustu účastníků velmi náročný, a tak jsme měli také několik odpadlých týmů.

Velmi si vážíme účasti všech závodníků a členů organizačního týmu, a také podpory Koloshopu. Budeme se těšit na případnou další spolupráci.

Za tým Závodu tří vrchů 
Karolína Macková

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin