Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Koloshop Bike Park

Zrození snu

Začalo to jako malý nevinný obchod s velkými sny. Tvořit, budovat, stabilizovat se, ale především rozvíjet sebe i své okolí nejen o věcné statky, ale také o zážitky s nimi spojenými. Koloshop se již od svého založení snaží o přiblížení světa cyklistiky začátečníkům, pokročilým, znalcům i cyklistikou nepolíbeným. Postupem času nám došlo, že pokud se přiblížíme člověku skrze to, co nás baví, přibliží se on k nám. To však platí nejen v rámci našich bran, ale co když se dostaneme za ně? Chtěli jsme být součástí něčeho většího než jen sebe sama a vytvořit proto něco nezapomenutelného na první pohled. Něco, co tu bude pro všechny, a to každý den. 

Publikováno: 8. 6. 2022
2 min. čtení
Sdílet

Naše zkušenosti pramení ze zážitků nás všech. Kdo chce jezdit, hledá si své prostředí, svá místa stará i nová, své tratě. Někteří jezdci chtějí výzvy, jiní klid, další zase nečekané, a někteří svou zajetou klasiku. A proč si něco takového nezařídit přímo u nás v Novosedlicích, na očích Koloshopu, kde můžeme darovat zážitek a těšit se z pohledu na radost všech a být zde v případě pomoci. Právě tady se zjevila svítící žárovka. Bike Park pod naším praporem jako maják pro sportovce i pro ty, kdo touží po zážitku na kole. Ta představa byla fascinující a možnost něco takového dokázat se stala výzvou. Dáme se do toho?

Bike Park Koloshop

Dvakrát měřit, jednou řezat a dodat věci pravidla tak, aby vše vydrželo co nejdéle. Navrhli jsme vzhled, uplácali hmotu a vše sepsali. Od prvních dní práce jsme mohli za okny Koloshop sledovat doslova měnící se půdu pod nohama. Dny strávené nad tvorbou byly teplé i chladné, příznivé více i méně, ale to nás nemohlo zastavit. Hlína, dřevo prach i pot všech, kdo se na tvorbě podíleli dalo vytvořit kopcovitý umělý "úkaz". Nový bike park plný zatáček, pevných nájezdů, můstků a lehčích či tvrdších dopadů, vše v moderním provedení. 

Bike Park Koloshop

Bike Park Koloshop

Takto jsme ho vytvořili a tak ho hodláme udržet. I pro toto jsme vytvořili provozní řád, který byl chránit park i jeho uživatele.

Bike Park Koloshop

A pak kdo ví, možná nám praktické zkušenosti a poznatky jezdců pomohou jej dále rozvíjet a udržet kulturu, kterou skrze bike park chceme všem lidem dát. Na vše se můžeme už jen těšit.

Bike Park Koloshop

Tým Koloshop.cz

Bike Park Koloshop

 

Ráda se brouzdám Českým středohořím a nezáleží na tom, zda na kole či v běžeckých botách, nebo pěšky. Baví mě objevovat nová místa a chodit mimo civilizaci, kde ráda vypínám hlavu.

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin