Klára a Pavel se zúčastnili závodu CityCross Suchdol

V sobotu 11. 11. 2023 se konal jako již tradičně začátkem listopadu CityCross Suchdol, kterého jsme od samého začátku partnery. Letošního ročníku se zúčastnila naše ambasadorka Klára a na staru nechyběl ani Pavel, brand manager Koloshop.cz.

Publikováno: 24. 11. 2023
1 min. čtení
Sdílet

Trať závodu byla klasicky namotána na hřišti suchdolského Sokola a přilehlých cestách. Letos se pořadatelům podařilo využít prostor hřiště snad do posledního centimetru a byla to pořádná motanice, ze které se nejednomu závodníkovy zatočila hlava. Nechyběly ani překážky, výběh a krátký úsek skrz písek. Zkrátka cyklokros, jak má být! Cyklokrosové bylo také počasí, mrholení a pět stupňů přidalo trati na náročnosti hlavně v zatáčkách, kde to pěkně klouzalo a nebyla nouze o dramatické okamžiky.

Součástí programu byl i dětský závod a hobby závod, který někteří účastníci absolvovali v různorodých převlecích a na rozličných strojích.

V hlavním závodě si Klára dojela pro první místo v ženské kategorii. Vzhledem k tomu, že se jednalo o její první cyklokrosový závod, navíc absolvovaný na silničním kolekrosovými plášti, nevedla si vůbec špatně a konkurovala mnohým mužům. Pavel dojel celkově čtvrtý respektive třetí v kategorii masters.

Díky pořadatelům za dobře odvedenou práci a pohodovou atmosféru. Těšíme se na příští rok!
Redakce Koloshop.cz

82112ca22-M
Cannondale Topstone 4 gravel kolo Mango
Skladem

Gravel kolo 28", alu rám, karbonová vidlice, osazení microSHIFT 1x10sp., mechanické kotoučové brzdy Promax/microSHIFT Advent X, Cannondale kokpit.

29 999 Kč
Koupit
0101694
Continental Terra Speed ProTection TLR 40-622 gravel plášť kevlar
Skladem

Gravel plášť laděný do rychla, rozměr 40-622, ochrana ProTection, bezdušová verze, hmotnost 440 g.

4 ratings
1 290 Kč 1 749 Kč
Koupit
2200017245
Giant TCR Advanced Disc 2 Pro Compact Carbon Hematite silniční kolo
Skladem Doprava zdarma

Karbonový rám Advanced Composite, sada Shimano 105 2x11 sp., hliníková kola Giant P-R2, hydraulické kotoučové brzdy.

59 839 Kč
Koupit
710198
Tufo Cubus 33SG cyklokrosová galuska černá 622x33mm
Skladem

Cyklokrosová galuska, universální model vhodný pro většinu terénů včetně těch nejtěžších podmínek cyklokrosu.

969 Kč 1 199 Kč
Koupit

Ráda se brouzdám Českým středohořím a nezáleží na tom, zda na kole či v běžeckých botách, nebo pěšky. Baví mě objevovat nová místa a chodit mimo civilizaci, kde ráda vypínám hlavu.