Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Kam vyrazit v Krkonoších na sjezdovky či běžky?

Jsem člověk s větším vztahem k zimním sportům a tak mě určitě potkáte na sjezdovkách nebo ve stopě. Tedy pokud máte stejně jako já rádi rodinnou rekreaci, která je spojena se sportovními výkony. Výborně upravené svahy pro sjezdové lyžování, které jsou doplněné upravenými tratěmi pro běžecké lyžování, to vše najdete v Pasekách nad Jizerou.

Publikováno: 22. 2. 2024
2 min. čtení
Sdílet

V termínu mé návštěvy této destinace se zde konalo testování lyží Fischer. Rozhodl jsem se tak zde pro vás otestovat výborné prašanové skialpy Fischer Hannibal 106. Lyže je relativně lehká a dobře ovladatelná i v hlubokém prašanu. Přesto ale dokáže být hravá také na upraveném svahu. S těmito lyžemi máte pocit, jako byste ve sněhu plavali a nic vás nemůže zastavit. Doporučuji je jako parádní hračku pro velké kluky a holky do jakéhokoliv terénu.

Sjezdové lyže vám nabízíme převážně na objednání a já jsem se rozhodl pro test modelu Fischer RC4 WC SC MT. Jedná se o model vyšší třídy a musím říct, že je lyže díky 0,8 mm silné titanové desce v jejím jádru velice tuhá. Zatáčky krájí pěkně ostře a technologie Hole Ski, tedy výřez ve špičce, dodává lyži nejen originální vzhled, ale stará se zejména o snížení vibrací.

Po testu lyží na svahu jsem se vydal do běžecké stopy v okolí Bílé skály. Doporučuji využít parkoviště Na Bosně, odkud jsou nádherné výhledy a je to ideální místo pro nástup do stop. Celá trasa je pak lemována občerstveními, takže vlastní svačina z domova není potřeba.

Matěj, vedoucí prodejny Koloshop v Teplicích

Napište nám do komentáře pod článkem, jaké je vaše oblíbené místo pro zimní sporty. V případě jakýchkoliv dotazů pak neváhejte využít kontaktní formulář níže.

Kontaktujte nás

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin