Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Jaké se běhá v botách New Balance Flash?

Jsem naprosto amatérskou běžkyní (hobíkem). Běhám pro radost, vyčistit si hlavu a protáhnout tělo po celodenním sezení. Léta jsem běhala v botách značky Asics, a vždy jsem byla spokojena. Ale změna je život, a tak jsem se rozhodla zkusit něco nového. A už sám název bot "New Balance" něco takového slibuje. A že Koloshop není jen o kolech, ale třeba i o botách na běhání, to je jasná věc. Je pro všechny, kteří rádi sportují.

Publikováno: 28. 5. 2018
2 min. čtení
Sdílet

Hledala jsem něco na asfalt, zpevněný povrch s občasným výběhem do terénu. Ideálně kombinaci silničky a trailu v jednom. Ač si přeji běhat více v přírodě, po práci jsem ráda, že doběhnu na stezku, kterou mám naštěstí za barákem. Tak jsem nakonec zvolila silničku s neutrálním nášlapem a podrážkou, která by mé občasné zaběhnutí v terénu měla vydržet.(Terén = pevný, kameny na první pohled viditelné = městský terén za barákem).

A tak jsem vsadila na New Balance Flash, pro mě v netradičně bílé barvě. Bylo jasné, že ta bíla dlouho bílou nezůstane. V tom jsem se rozhodně nemýlila. A kombinace s růžovými tkaničkami ladila k hodinkám.

 

 

V botkách mám naběháno něco kolem 200 km v teplém počasí i v dešti, s občasným šlápnutím do bahna. Zažily vše mimo sníh a led. Co je skvělé, na silnici výborně drží a vedou nohy, záběr je naprosto perfektní. Cítím se v nich jako v peřince.

Jediné, co bych asi vytkla, je velikost boty (měla jsem zvolit o půl velikosti větší). I tak, boty mé očekávaní plní. Jsou mi pohodlným parťákem na 5 km výběhy po práci, i na delší o víkendu na zpevněném povrchu.

 

 

Tkaničky se občas rozvážou, ale není to jejich vlastnost, spíše moje lenost, je správně utáhnout.Jsem zvědavá, kolik kilometrů zvládnou, jak dlouho se v nich budu cítit jako v bačkůrkách. Zatím tvar i podrážka drží. Aby ne, 200 km není mnoho.

Běh v horkém počasí je naprosto v pohodě. Bota je lehká, dobře prodyšná. Nic mě na noze (kromě vlastních nohou) netíží.

Za mě, pokud jste hobby běžcem, hledáte lehkou, prodyšnou, spolehlivou botu na zpevněný terén, může být NB pro Vás vhodnou volbou.Co je určitě je plusem, je příjemná cena. Takže i poměr cena/výkon v tomto případě hodnotím pozitivně. A i na tu bývalou bílou barvu jsem si zvykla, alespoň nesplývá s terénem.

Každopádně, nabídku bot na běhání New Balance máme pestrou. Vyberou si jak milovníci silnice, terénu, tak profíci i hobíci. A že Koloshop není jen o kolech, to je jasná věc. Je pro všechny, kteří rádi sportují.

Krásný den a ať se Vám dobře běží.

Jana

 

 

Když mě nepotkáte na běžkách na Krušných horách, tak budu uhánět na gravelu poblíž Labe a v Českém Středohoří a kroužit kolem Milady.

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin