Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Jaké další novinky na našem webu jsme pro Vás připravili?

V minulých dílech našeho blogu jsme Vám souhrnně představili novinky našeho webu a detailněji Filtrování produktů a Můj Koloshop. Dnes jsem se zaměřila na další novinky, které u nás najdete a věříme, že se Vám budou líbit. 

Publikováno: 21. 5. 2018
3 min. čtení
Sdílet

Začnu tím, že Vám představím něco nového z našeho menu.

 

V Novém zboží najdete vždy žhavé novinky, které k nám dorazily. Řazené jsou podle času. Pokud Vás zajímá, jaké máme nové zboží, pak jsou Novinky pro Vás ideální stránkou.

Dalším bodem v menu jsou Značky. Zde naleznete kompletní přehled značek (výrobců), které najdete v naší rozsáhlé nabídce. Pokud jste nějakou značku nenašli, a chtěli byste ji, napište našemu brand managerovi Pavlovi, 

který udělá maximum, aby byla co nejdříve v nabídce.

 

To, že máme prodejnu v Teplicích a v Praze mnoho z Vás již ví. S kým můžete na našich prodejnách řešit servis, vyzvednutí objednávky nebo kdo Vám poradí s výběrem kola či doplňků si můžete přečíst v menu -> Prodejny. Dále se zde dočtete, co na jednotlivých prodejnách naleznete, vyřídíte, a samozřejmě, od kdy do kdy máme otevřeno a kontakty na odpovědné vedoucí či mapku, jak se k nám dostanete. Zkrátka vše, co potřebujete.

 

 

Užitečnou funkcí pro Vás jistě bude možnost sledovat Vaši objednávku on-line bez nutnosti přihlášení. Stačí, když klikente v Menu na Stav objednávky, zadáte číslo objednávky a e-mail, a budete obratem vědět, kdy Vám zboží dorazí domů.

 

 

Samostatnou “kapitolu” jsme věnovali našemu Blogu. Rádi bychom Vám prostřednictvím blogu přinášeli novinky z našeho světa. Např. testy produktů, něco z našeho “zákulisí”, kde se o nás psalo, kde jsme byli, zkrátka cokoliv, o čem si myslíme, že je  danému tématu věnovat více prostoru, než jen příspěvek na sociální síti :-) Jak vidíte, zde Vám průběžně představujeme i náš nový web tak, aby pro Vás orientace v něm byla, co nejsnazší.

 

 

Velkou novinkou jsou v menu Služby. Pro tuto kategorii jsme dlouho hledali přesnější název, který by na první pohled identifikoval, o čem je to vlastně je. Zde je vše, co Vám můžeme nabídnout. Např. Doživotní záruku GT jízdních kol, servisní služby, či Mavic Testovací centrum. Samozřejmě zde najdete i bližší informace k zákaznickým a studentským slevám, vše k dopravě a platbě, nákupu na splátky, reklamaci,  zkrátka také to, co se Vám může hodit při nákupu. 

 

 

Další novinkou, kterou jsme si pro Vás přichystali jsou Novinky ze světa cyklistiky.

 

 

Je to takový náš magazín, uceleně shrnutý, o tom, co se ve světě jízdních kol, cyklistů, výrobců nového děje. Na čem a v čem se jezdí, aby Vám to slušelo. Kde se co jelo, jede, pojede, koho Koloshop podporuje (lidi, akce). Je to náš magazín pro Vás. Věříme, že v něm najdete užitečné a zajímavé informace a bude Vás bavit. Je o všem, co se kolem Koloshopu děje, a mohlo by se Vám, našim zákazníkům hodit.

Budeme rádi, když nám dáte  vědět, jak se Vám právě tyto novinky líbí.

Ať to frčí a krásný den,

Jana

 

 

 

 

 

 

Když mě nepotkáte na běžkách na Krušných horách, tak budu uhánět na gravelu poblíž Labe a v Českém Středohoří a kroužit kolem Milady.

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin