Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Jak jsem dospěla ke koupi Gravela - GT Grade Carbon

Přečtěte si příběh o tom, jak Laďka, naše Koloshop ambasadorka, dospěla ke koupi Gravela - GT Grade Carbon.

Publikováno: 5. 2. 2018
2 min. čtení
Sdílet

Od malinka sportuji. Většinu dětství jsem hrála volejbal. Kolo a samotná cyklistika přišla až na gymplu. S rychlým začátkem, přišel i rychlý konec. Na chvíli šla cyklistika stranou. Během mé krátké cyklistické éry jsem měla celkem slušnou silničku, cyklokrosku a na dráze vypůjčenou dráhovku. Jinak jsem nikdy žádná speciální kola neměla.

Nutno říct, že kolům moc nerozumím:-), zároveň je miluji. Důležité pro mě ale je, že přijdu do Koloshopu, kde mi jako lajkovi poradí. Před pár lety jsem si koupila prvního “bajka”, obyčejné kolo za pár tisíc. Kolo mě vždycky bavilo, ale nikdy jsem neinvestovala a pořádné kolo si nekoupila. Zlom přišel s příchodem triatlonů. Předtím jsem se dlouho věnovala jen běhu, ale jak jsem okusila triatlon, bylo jasné, že nové kolo musí přijít.

Pár triatlonů jsem jela na vypůjčeném kole, ale s přibývajícím počtem závodů musela přijít koupě. Na začátek jsem si v Koloshopu koupila Giant DEFY. Jako neznalec bych ho definovala - kolo nižší kategorie, které mě doveze kam potřebuji a zvládne se mnou i náročnější závody. Přesně tak to i bylo. Měla jsem tedy dvě kola. Čím víc jsem závodila, tím více se o kola zajímala a toužila po něčem speciálním. Věděla jsem, že si nemůžu dovolit super bajka, super silničku a nejlépe k tomu ještě triatlonového speciála:-)

Chtěla jsem jedno kolo, na kterém se svezu po horách, bude lehké, podrží na triatlonu, prostě kolo, které nezná hranice. Dlouho jsem rozmýšlela a zašla pro radu do Koloshopu. Netrvalo to dlouho a rozhodnutí padlo. Na doporučení jsem si koupila GTGRADE CARBON. Kolo pro všechny moje aktivity.

Gravela mám už skoro půl roku a můžu říct, že to byla nejlepší volba. Absolvujete trénink na silnici a zároveň si to užijete, můžete odbočit do lesa a pokořit polní cestu, štěrk, trávu.

Gravel zvládne téměř každý povrch. Já s ním dokonce sjela i sjezdovku, opatrně, ale bez problémů. Čeho jsem se bála a kde jsem měla pochyby, bylo absolvování Winterman Xtrem Triatlonu, ironmanská distance na nesilničním kole. Musím říct, že se mi jelo mnohem lépe než o rok dříve na kole silničním. Gravel nezklamal, naopak.

Závěrem bych dodala, že Gravel vám nikdy nenahradí top bajka, top silničku, ale pro člověka, který má rád od všeho něco a během jedné jízdě vystřídá čtyři povrchy aniž by se trápil, ba naopak, užil si jízdu naplno, je “štěrkáč” ta nejlepší volba.

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin