Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Gravel Blinduro 2019 pohledem Laďky

Předposlední červnový víkend jsme se zúčastnili druhého ročníku Gravel Blinduro - Česká Kanada. Minulý rok moje první závody na štěrkoletu. Letos jsem věděla do čeho jdu a těšila se na parádní víkend. Čekala na nás více než 60ti kilometrová trasa, v sobotu jeden směr a v neděli naopak. Každý den jsme absolvovali 5 rychlostních zkoušek

Publikováno: 1. 7. 2019
2 min. čtení
Sdílet

Po horkých dnech přišel deštivy víkend. Raději než horko, mám rada déšť a bahno, pro mě tedy ideální podmínky. Na druhou stranu je rozdíl, jestli jedete v tomhle počasí na pohodovych polních cestách nebo to valíte přes kořeny a kameny v lese. Letošní Blinduro bylo lehčí. Lehčí co vzdálenosti celkově, ale hlavně byly kratší rychlostní zkoušky. Na druhou stranu již zmíněné deštivé počasí ukázalo, ze i krátké 2-3 km úseky mohou být záludné a přidat na celkově obtížnosti. Udržet ruce v beranech bylo někdy velmi náročné. 

Česká Kanada je krásné prostředí a tudíž i samotný závod byl tzv. na oči, jak řikajíc pořadatelé. Musím říct, ze závody tohoto typu se mi líbí čím dál více. Díky systému, kdy na trati můžete být jak dlouho chcete, kocháte se krajinou, zastavíte se na kavičku, ale zároveň i závodíte je za mě ideální pro všechny účastníky. Zázemí v cyklokempu ve Starém městě pod Landštejnem a organizační tým v čele s Michalem Prokopem a Zdeňkem Polem nezklamal. Opět se ukázala kvalita a umění udělat parádní závod pro široké spektrum šterkoletců.Já jsem si víkend užila a na mém úžasném stroji GT Grade jsem vybojovala druhé misto v kategorii a druhé misto celkově v ženách. Za sebe mužů jen doporučit. Určitě neváhejte a jděte tento typ závodu zkusit. Nejbližší příležitost budete mít v září na Gravel Babí léto nebo pak zase za rok v České Kanadě.

 

Laďka, ambasadorka Koloshopu

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin