Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Dojmy z FOR BIKES 2023

A je to za námi! Všichni jistě zaznamenali, že ve dnech 24. - 26. 3. 2023 proběhl 13. veletrh cyklistiky FOR BIKES 2023 a my jsme u této příležitosti samozřejmě nemohli chybět. Nyní si společně shrneme ty nejzásadnější události a novinky, které jsme Vám měli možnost představit.

Publikováno: 28. 3. 2023
2 min. čtení
Sdílet

for bikes

Pravděpodobně největší zájem přítomné veřejnosti zaznamenala dle očekávání nová sada Sram Transmission, jenž jsme měli možnost Vám představit jako jedni z prvních v České republice. Celý systém je postaven okolo pevné osy zadního kola, díky tomu je výrazně robustní, plně integrovaný a společně s bezdrátovým ovládáním nabízí maximální rychlost řazení, které zůstává naprosto přesné i v maximálním tahu.

Stavbu kola na sadě Sram Transmission představujeme na videu na našem YouTube kanálu Koloshop.cz.

for bikes

Dalším výrazným tahákem byla česká premiéra silničního kola Cannondale Super Six, včetně vrcholného modelu LAB71. Ten byl značkou Cannondale uveden na trh 1. březnový den a přináší zcela novou úroveň produktů na absolutním vrcholu její nabídky. LAB71 je ztělesněním nejvyšší úrovně řemeslného zpracování a zároveň vyvrcholením více než padesáti let inovací výkonu a designu v oblasti cyklistiky. 

K vidění byl také nový GT Grade a Grade Carbon včetně modelu X s odpruženou vidlicí Rockshox Rudy XPLR. Je dalším stupněm ve stále oblíběnější a obsáhlejší gravel kategorii. Vzduchová vidlice RockShox Rudy zde nabízí odpružení 40 mm a poskytuje maximální flexibilitu a komfort při jízdě v různých podmínkách při zachování nejvyšší možné efektivity jízdy. Opět v české premiéře pak bylo možné shlédnout nový GT eGrade Current s lehkým motorem Mahle.

for bikes

Premiérově zde byla prezentována hliníková verze inovovaného modelu Cannodale Habit a my již netrpělivě vyhlížíme také jeho karbonovou verzi, tu očekáváme začátkem léta. U modelové řady kol Scalpel měli návštěvníci možnost prohlédnout si rozebranou vidlici Lefty. Díky podpoře Bosch byla možnost náhlednout také do motoru čistokrevného enduro e-biku Moterra Neo Carbon.

for bikes

Zvýšený zájem byl o základní řady značek GT a Cannondale, které aktuálně nabízíme ve velmi zajímavých slevách. Z oblečení bylo možné prohlédnout si očekávanou kolekci Troy Lee Designs. Na tu se můžete tešit v průběhu této sezony. Aktuální kolekci si můžete prohlédnout na našem webu.

V neposlední řadě proběhla autogramiáda olympijské vítězky a mistryně světa v běhu na lyžích Kateřiny Neumannové, která je zároveň naší věrnou ambasadorkou a součástí týmu Koloshop.

Ti z Vás, kteří od nás získali voucher, nezapoměňte, že jeho uplatnění je možné pouze do 15.4.2023!

for bikes

Na závěr patří velké díky nejen Vám, našim věrným zákazníkům, kteří jste nám celý prodloužený víkend velmi zpříjemnili, ale také značce Saucony za zajištění našeho pohodlí po celý průběh výstavy. Děkujeme Vám!

Váš tým Koloshop.cz

Ráda se brouzdám Českým středohořím a nezáleží na tom, zda na kole či v běžeckých botách, nebo pěšky. Baví mě objevovat nová místa a chodit mimo civilizaci, kde ráda vypínám hlavu.

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin