Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Cyklistická akce Koloshop Fest 2024 pokračuje v tradici

Také letos jsme otevřeli brány naší teplické pobočky a užili si společně se všemi návštěvníky 3 dny plné cyklistiky. Koloshop Fest 2024 byl opět nezapomenutelný, takže se k němu tímto článkem na chvíli vrátíme. Zavzpomínejte si nad reportem a fotkami s námi.

Publikováno: 20. 6. 2024
2 min. čtení
Sdílet

Když letošní Koloshop Fest hodnotíme, čísla jsou zajímavá. Tím hlavním je ale dobrý pocit z toho, jaká byla atmosféra, které známé i nové tváře jsme potkali, a radost z možnosti lépe se poznat nad dobrou kávou místo nad objednávkou. 

Proto jsme ve středu netrpělivě vyhlíželi první návštěvníky. Úvodní den zahajoval tradiční závod VLK. Věděli jste, že cyklo vlci dobývají vrcholky Krušnohoří už od roku 2014? V rámci Koloshop Festu se jel pátý závod ze série s cílem na Cínovci a zúčastnilo se ho 62 závodníků.

Gratulujeme vítězům a od cyklistiky si odskočíme na chvíli ke běhu. Hned následující den se opět ukázalo, že sport lidi spojuje. Trasa ve tvaru srdce, kopec hned ze startu a řádné testování běžeckých bot v terénu přitáhlo na společný výběh účastníky nejen z řad Koloshopu, ale také z běžeckých skupin v okolí. 

Posledním dnem pak celá akce vrcholila. Mohli jste se potkat s našimi ambasadorkami Katkou Neumannovou a Evou Vrabcovou Nývltovou, užít si biketrial show nebo zajít na přednášku. No a na závěr nesměl chybět dětský závod, který Kateřina Neumannová v našem bikeparku odstartovala. Všech 40 závodníků předvedlo skvělé výkony a na bednu by si tak zasloužil každý z nich. 

Soutěžení a závodění ke Koloshop Festu prostě patří. Proto děkujeme za ceny pro vítěze od Haibike, Shimano, Origos, Sidas a Peak Design.

Kromě závodění jste během celého festivalu testovali kola a běžecké boty. Celkem jsme zapůjčili 45 kol a 36 párů běžeckých bot. Zajímá vás, o které modely byl největší zájem? Nejčastěji jste si chodili pro boty Dynafit Ultra Pro 2 a On Cloudsurfer Trail. Z jízdních kol bylo nejpopulárnější Cannondale Moterra SL 1 RAW a Superior 9.5 Team.

Do krátkého shrnutí se nám nevešlo všechno, proto jsou tu fotky, na kterých se třeba i najdete. Věříme, že jste si akci užili stejně jako my a příští rok se s vámi potkáme. Budeme rádi, když nám dolů do komentářů napíšete, co se vám líbilo, nebo co vám naopak třeba chybělo, abychom příští Koloshop Fest udělali zase o kousek lepší.

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin