Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Chytáme pro Vás novinky oblečení a bot na podzim 2018

Byli jsme tři Koloshopáci - Petra, Pavel a Jana , kteří byli omrknout, co nám 2117 of Sweden chystá na letošní podzim/zimu.

Publikováno: 23. 1. 2018
2 min. čtení
Sdílet

A věřte, je toho opravdu hodně. 2117 of Sweden, jak již název napovídá je švédská značka, která je označena podle výškových metrů nejvyššího kopce Kebnekaise ve Švédsku. Zajímavostí vrcholu je, že leží 150 km za polárním kruhem a do nedávna byl skutečně 2117m vysoký. V současnosti ale taje a díky tomu jeho výška klesá a je již pod hranicí 2100m. A my jsme si právě 2117 of Sweden, značku, která vyrábí sportovní oblečení, velice oblíbili. V nabídce máme oblečení, které si vezmete na hory, na běhání, ale také na pohodové procházky do města, a to v každém roční období. Co jsme viděli a zkusili:

Co nás nám líbí, je přístup 2117 of Sweden k ekologii. Ekologická kolekce, která je funkční a skvěle sedí - mrkněte na naši stávající nabídku ECO kolekce. Pro zajímavost - materiál polyester pochází z výhradně recyklovaných PET lahví a odpadních látek z textilního průmyslu. Kromě látky je důraz kladen i na zipy, knoflíky, šňůrky, které jsou vyráběné způsobem omezujícím vliv na životní prostředí. Těšte se na podzim, budeme mít pro Vás oblečení od první vrstvy, přes hřejivé zimní mikiny, kabáty a bundy pro dámy, pány a ratolesti. Zatím se mrkněte na naši nabídku bund, vest, mikin, triček, doplňků, je toho dost, přesvědčete se sami:-) Oblékáme Vás od hlavy až k patě. Aby se Vám pohodlně chodilo po městě, běhalo na stezkách nebo v přírodě, i světově známé značky obuvi New Balance a Merrell chystají na podzim 2018 mnoho novinek. Co jsme viděli?

Trailové boty na běhání pro dámy a pány.

Průřez lifestylovkama New Balance

Na podzimní toulky v botách Merrell

A než podzim dorazí na náš e-shop, máme pro Vás modely New Balance na běhání, do města i Merrell do hor za velmi příjemné, výprodejové ceny. Stačí si jen vybrat, objednat a zítra máte boty doma.

Když mě nepotkáte na běžkách na Krušných horách, tak budu uhánět na gravelu poblíž Labe a v Českém Středohoří a kroužit kolem Milady.

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin