Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

CYCPLUS elektrická pumpička? Nejlepší featurka všech dob

Za těch asi 22 let co se pohybuji v cyklistice, mě už jen tak něco nenadchne. Často vnímám, že jde jen o marketing než o vylepšení nějakého produktu, nebo vznik něčeho fakt zásadního. Posledními takovými věcmi jsou za mě teleskopická sedlovka a řazení 1x12. Jednoduché, užitečné a pohodlné. Teď k této dvojici s radostí přidávám i elektrickou mini pumpičku od CYCPLUS, protože to je fakt něco. 

Publikováno: 2. 7. 2024
3 min. čtení
Sdílet

Je to tak malé a skladné, že jsem si to dala do zadní kapsy na dresu a když přišlo na věc, hledala jsem pumpičku všude možně, až jsem zjistila, že ji mám celou dobu na zádech. Je tak lehká, že o ní člověk ani neví. V autě věčně řeším, že mi velká dílenská pumpa pořád někde chrastí, padá a odírá věci. Na kole malá pumpička zabírá místo a je taková neskladná, do toho bombičky mám třeba ráda, ale vadí mi na nich jednorázové použití. Použiješ, ještě se musíš modlit, abys to udělala správně a nevypustila si ji, takže ze strachu stejně vezu bombiček víc, nebo i pumpičku k tomu. Tím pádem, mám zase zbytečně moc vybavení co mi někde poskakuje na zádech, nebo překáží v ledvince. 

Tahle nová vychytávečka od CYCPLUS se používá úplně jednoduše, jen nasadíš a zmáčkneš čudlík a do minutky, ani ne, máš nafouknuto. Navíc se nabíjí asi stejně snadno jako třeba čelovka. Na jedno nabití nafoukneš tak 5 plášťů, což bohatě stačí i když máš nějaké potíže v terénu, nebo opakovaný defekt. V autě to nezabírá místo a s touhle mini futuristickou pumpičkou si hravě poradí každý, i třeba ne tolik s defekty zkušená žena, ještě třeba s krásnými dlouhými nehty, nebo malé dítě. Opravdu je to uživatelsky velice friendly. Naprosto intuitivně to dokáže použít opravdu každý. To se mi na tom líbí. 

Při foukání tahle malá krabička trochu hučí, ale není to nic děsivého. Myslím, že za to, že člověk za pár vteřin nafouká a je ticho, to je cajk. Protože, když tam někde klečíte v bandě u jedné duše a střídáte se pět minut ve foukání a vydáváte u toho spoustu vysilujících zvuků… vyjde to na stejno, co do hluku, možná hůř. 

Teď jsem byla někde se skupinou na trailech s lanovkou a několik lidí jsme cestou míjeli co řešili defekt a honili tam pidi pumpu bez úspěchu, tak jsme jim půjčili mou novou chytrou krabičku a bylo. Vysvobození jak z věznice Shawshenk, co vám budu?!

Cenově se pohybuje kolem 2500,-, což se mi zprvu zdálo hodně, ale když si spočítám, že dílenská kvalitní pumpa stojí minimálně 1500,-, malá pumpička třeba 700,-, každá bombička 150,-, k tomu hlavička taky něco stojí… a člověk má doma spoustu krámů za ještě víc peněz. Takže, vlastně mít tuhle jednu minimalistickou věc na použití jak doma, tak v terénu se, za mě, opravdu vyplatí. 

Sečteno a podtrženo, jestli si chcete fakt udělat radost něčím funkčním a smysluplným, pojďte do téhle elektrické minipumpičky všemi deseti. A i třeba jako dárek pro cyklistu/cyklistku je to skvělé, protože je to naprosto univerzální věc. Nic speciálního pro co potřebujete nejdřív zjistit model, číslo, typ kola a já nevím co všechno, abyste pořídili to pravé. Prostě na e-shopu Koloshopu jednoduše napíšeš CYCPLUS elektrická pumpička, klikneš, objednáš a je to! Tak, ať vám to dělá radost stejně jako mně a mým klientům.

Téra, ambasadorka Koloshop.cz

CPLUSAS2PRO
Cycplus AS2 Pro elektrická minipumpa
Skladem Doprava zdarma
Cycplus AS2 Pro elektrická minipumpa

Revoluční elektrická mini pumpa, hmotnost pouhých 120 g, nafoukne až do tlaku 120 PSI.

3 ratings
2 589 Kč 2 699 Kč
Koupit

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin