Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Cannondale Lefty 2Spring Solo Air upgrade

Před nedávnem přišel Cannondale s informací o možné výměně vzduchové části - Solo Air vidlic Lefty za novou verzi zvanou 2Spring. Jak to bude probíhat a koho se to týká?

Publikováno: 10. 10. 2016
2 min. čtení
Sdílet

V první řadě je třeba říci, že se nejedná o žádnou svolávací akci způsobenou vadným dílem, ale o dobrovolný upgrade zajišťující ještě lepší chod Vaší vidlice Lefty! Tento úkon pro vás zajistíme při splnění potřebných náležitostí zdarma!
 

    Na obrázku vlevo je dosavadní Solo Air a v pravo nový 2Spring
 

Co výměnou za 2Spring získáte?

Hlavní výhodou by měl být lepší výkon vidlice spojený s větší odolností a s tím spojeným prodlouženým servisním intervalem. Jak již název 2spring napovídá, svůj hlavní podíl na vylepšení přináší dvě ocelové pružny nahrazující MCU elastomery které doposud pracovaly v místech kde probíhala samoregulace tlaku mezi pozitivní a negativní vzduchovou komorou. Na spolehlivosti přidává vynechání občas problematické vlnové podložky u které v některých případech docházelo k jejímu prasknutí (v tom případě vidlice zajela i když neztratila tlak). Místo této podložky je druhá z pružin.

Pro jaké modely vidlic je 2Spring určen?

Upgrade je možné použít pro všechny vidlice Lefty Hybrid, 2.0 a SuperMax od roku 2014 až do současnosti a to zdarma! 

Výměna je případně možná i pro starší vidlice s manžetovou prachovkou, to však již za plnou cenu, která byla stanovena na 1 899kč.

 

 

Kdy můžeme výměnu provést?

2Spring se k nám budou postupně dostávat od poloviny listopadu 2016 ale díky omezenému množství budou zprvu určeny hlavně pro potřeby urgentních reklamací s tím, že v plné míře budou dostupné na přelomu roku.
Díky nutnosti vyjmutí olejové patrony z vidlice je ideální výměnu spojit se 100 hodinovým servisem Vaší Lefty. Při tom se zároveň vyčistí a namaže teleskop, vyservisuje vzduchová část a zkontroluje správná funkce patrony.

Co od vás budeme potřebovat?

Abychom vám mohli nový 2Spring dodat zdarma, musíme splnit všechny náležitosti, jako v případě reklamace. Pro Vás - naše zákazníky to bude znamenat donést s kolem hlavně doklad o prodeji a případně Warranty Card, o ostaní se již postaráme za vás. (jen pro představu musíme distributorovy dodat foto kola, výrobního čísla rámu, vidlice i samotné olejové patrony).

Akce výměny 2Spring není časově omezena lze ji provést kdykoliv po předchozí domluvě s námi. V případě, že nyní Vaše Lefty funguje zcela bez problému, můžete v klidu jezdit a výměnu nechat až na čas pravidelného servisu. 

Díky dostupnosti dílu bude ideální se na servis objednávat v zimním období. 

Pro určení vhodného termínu nás můžete kontaktovat:

Vlasta Veverka - veverka@koloshop.cz - 724 758 539

technické informace:

Pavel Veselý - vesely@koloshop.cz - 775 063 044

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin