Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Bart a jeho zkušenosti s ledvinkou Osprey Seral 4

Náš ambasador Luboš "Bart"  intenzivně zkouší svou novou ledvinku Osprey Seral 4. Nyní se rozhodl podělit se svými zkušenostmi i s námi.

Publikováno: 21. 9. 2022
2 min. čtení
Sdílet

Bart a ledvinka Osprey Seral 4

Osprey Seral 4, univerzální ledvinka. Věčné dilema asi všech cyklistů. Jezdit s batohem, nebo bez, s ledvinkou, nebo s páteřákem s kapsami? A ještě dovnitř narvat vše, co je potřeba mít s sebou, třeba i na celý den. Bavíme se o tom každou vyjížďku a každý si hledá variantu, která mu nejvíce vyhovuje. Naštěstí dnes již existuje obrovské množství batohů, ledvinek a různých kapsičekOd zimy mám ledvinku Osprey Seral 4l. Samozřejmě jsem si o ní napsal a poradil "Ježíškovi", že nejlépe se dá koupit v Koloshopu, kde mají od této osvědčené značky velké množství různých batohů, ledvinek, kapsiček a spoustu příslušenství. Nyní už 9 měsíců intenzivně testuji tuto ledvinku v různých podmínkách a při různých aktivitách.

Bart a ledvinka Osprey Seral 4 

Začalo to v zimě na skialpech a sjezdovkách. Bál jsem se, že ledvinka bude malá a nebude mi stačit, ale při broušení sjezdovek nakonec bohatě stačila. V okolí sjezdovek je dostatek jídla v různých stáncích, takže ledvinka pojmula jen lékárničku, alufólii, doklady a jednu tyčinku, pro případ hladu. Při skialpování už to bylo horší. To toho s sebou potřebujete mnohem více, hlavně jídlo a vrstvu rezervního oblečení, v případě změny počasí. V tu chvíli jsem už sahal po batohu. Ale z kvůli skialpům jsem ledvinku nechtěl. Hlavní důvod mého pořízení ledvinky byla cyklistika. Skoro všechny batohy a ledvinky od Osprey koupíte rovnou s vakem na vodu. V ledvince Seral 4l je 1,5 litrový rezervoár. Společně s lahví v rámu, mám tedy s sebou na vyjížďku skoro dva litry vody. Do ledvinky se mi dále vejde malá lékárnička, sada s nářadím na opravu defektů, pár tyčinek, gelů a třeba nějaký toustík. Ledvinka se dá dost dotáhnout, takže neskáče po zádech a ani nesjíždí po zadku, díky široké bederní části drží přesně tam kde má. 

Bart a zkušenosti s ledvinkou Osprey Seral 4

Problém nastal, když jsem si vzal na enduro páteřák. Ale tuto kombinaci páteřáku a ledvinky jsem vyřešil dvěma poutky, kterými popruhy ledvinky protáhnu a můžu skákat přes kameny. Hlavní zatěžkávací zkoušku zažila ledvinka při MTB závodech, kde jsem s ní byl maximálně spokojený a vešlo se dovnitř vše co jsem s sebou potřeboval. I po devíti měsících aktivního používání vypadá ledvinka pořád jako nová a opravdu jí nešetřím. Nyní koukám ještě po nějakém 15-ti litrovém batohu, na delší výlety, takže Osprey a Koloshop bude opět jasná volba. 

Luboš "Bart", ambasador Koloshop.cz

Hodně lidí mě zná pod mou dětskou přezdívkou Bart. V minulosti jsem byl označen za multisportovního nadšence a je pravdou, že rád zkouším jakýkoliv adrenalinový sport. V letním období se bavím ježděním na enduro kole, jezdím hlavně s přáteli po lesních trailech a rád dělám průvodce po Krušných horách. Endurko střídám s ježděním na gravelu, často obouvám běžecké boty a rád si zajdu i na skály nějaké lehké lezení. V zimě potom rád objevuji volné terény na skialpech, nebo na splitboardu.

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin