Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Vyměňte v Koloshopu fluorové vosky za bezfluorové!

Fluorové vosky výrazně škodí životnímu prostředí a mohou mít dopad také na lidské zdraví. Jde především o fakt, že se tyto látky v přírodě nikdy nerozloží a dostávají se do podzemních vod, kde mohou napáchat nemalé škody. V době, kdy máme za fluorové vosky odpovídající náhradu, zbavenou těchto látek, je na každém z nás, jak k nové situaci přistoupíme. Koloshop se v tomto ohledu jednoznačně postavil na stranu bezpečného a zdraví prospěšného lyžování a zapojil se do akce výměny fluorových vosků za bezfluorové. Jdete do toho s námi?

Publikováno: 23. 2. 2024
1 min. čtení
Sdílet

Pokud se k nám chcete přidat a rozloučit se s fluorovými vosky, doneste je na jednu z našich poboček v Teplicích či Praze a to nejpozději do 31. března 2024. V případě, že existuje bezfluorová alternativa, dostanete za svůj fluorový vosk 50% slevu na její nákup. Pokud přinesete na výměnu fluorový vosk, který ještě nemá přímou alternativu mezi bezfluorovými vosky, tak obdržíte slevu ve výši 50 % na nákup aktuálního bezfluorového produktu Swix, který je cenově nejblíže původní hodnotě odevzdaného fluorového vosku.

Vyměnit lze jak nepoužité, tak rozbalené a použité vosky, přičemž je vždy podmínkou původní originální obal a množství vosků na výměnu není nijak omezeno. Doklad o nákupu není potřeba, ovšem v případě výměny fluorového vosku od jiného výrobce než Swix, můžete být požádáni o prokázání původní ceny či kategorie vosku.

Fluor z odevzdaných vosků se tak už nikdy do přírody nedostane. Výrobce se postará o to, aby byly vosky zničeny způsobem maximálně šetrným k životnímu prostředí. Likvidace proběhne ve spalovně odpadu, případně pomocí pyrolýzy. Teplota nad 500 °C věčné chemikálie rozloží.

V případě jakýchkoliv dotazů nejen ohledně výměny fluorových vosků za bezfluorové neváhejte využít kontaktní formulář níže.

Kontaktujte nás

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin