Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Veřejný profil na Domestikovi

Máme tady novou funkci, se kterou Vás samozřejmě musíme náležitě seznámit! Kdo si myslel, že s články to končí, tak se plete. Na Domestikovi vše teprve začíná.

Publikováno: 22. 4. 2024
3 min. čtení
Sdílet

Čím začneme? 

Na Domestika se přihlaste se stejnými přihlašovacími údaji jako máte na Koloshop. Pokud ještě nejste registrovaní, doporučujeme tak učinit. Ošidíte se jinak o spousty zajímavých funkcí.

Klikněte na svůj profil a poté na Můj Koloshop. Jako první se Vám ukáže Váš profil, kde si můžete nastavit profilovou fotku a úvodní fotku. Můžete tak učinit teď, nebo to nechat na později. Na úvodní stránce máte přehled o svých objednávkách, výhodách, Koloshop kartě, následně Oblíbené, Porovnání a Hlídací pes. Když si překlikneme na Můj profil, najdeme to, co nás zajímá nejvíce. 

Ve žlutém rámečku vidíme, že náš veřejný profil je momentálně soukromý, tedy, že ho ostatní nemůžou vidět. Pokud to chceme změnit, klikneme na Zapnout veřejný profil. Chcete přejít zpět na soukromý profil? Běžte do postranního menu nalevo a úplně na konci menu klikněte na Nastavení soukromí. U viditelnosti profilu odklikněte Souhlasím se zviditelním svého profilu pro ostatní uživatele. A v případě, že si chcete pouze upravit soukromí Veřejného profilu, například nechcete zveřejňovat věk, počátek členství, apod., lze to i takto upravit. 

Příspěvky

Jako hlavní stránka Veřejného profilu je nastavena stránka pojmenovaná v menu Příspěvky. Zde vidíme všechnu naši aktivitu.

  • Události, kterých jsme se rozhodli zúčastnit
  • Náš veřejný wishlist
  • Komentáře, které jsme napsali pod jinými články
  • Nebo i články, kde jsme sami autoři

Pokud budete mít profil veřejný, Vaši sledující uvidí vše na hlavní stránce. Je to výhoda, pokud chcete být ve spojení se svými kamarády, a vzájemně si sdílet novinky z cyklistického světa, popřípadě se chcete stát více součástí komunity, kterou Domestik nabízí. 

Wishlist 

Neboli oblíbené položky z našeho e-shopu. Když si na Koloshop.cz naklikáte pomocí srdíčka věci do wishlistu, automaticky spadnou do kategorie Oblíbené. Ale i to lze změnit. Po kliknutí na tlačítko Spravovat wishlist můžeme věci odebrat, nebo přesunout. Můžeme wishlisty nechávat skryté (např. inspirace pro vánoční dárky), nebo veřejné. Přesunout se dají jednoduše, stačí zakliknout do jakého wishlistu je chcete dát a po aktualizování stránky tam budou. 

Další funkce

  • V sekci Články budete mít všechny články, které jste napsali vy.
  • Sekce Události odkáže na akce, kterých se chcete zúčastnit.
  • Sekce Hodnocení je také jasná, navíc po kliknutí na Spravovat hodnocení se dostanete i k produktům, které jste v minulosti zakoupili a čekají na Vaše ohodnocení.
  • V Dotazech najdete všechny dotazy, které jste položili u produktů na Koloshop.cz.
  • V sekci Komentáře jsou všechny Vaše postřehy u cizích článků.

Nákupy

Pokud v nákupech kliknete na Spravovat objednávky, zobrazí se Vám všechny objednávky, které jste doposud v Koloshopu udělali. Po rozkliknutí jedné z objednávek se dostanete na její detail, kde kromě reklamace a udělení hodnocení můžete objednávku sdílet na svůj Veřejný profil a pochlubit se tak mezi ostatními. Můžete z objednávky sdílet vše, nebo si vybrat jen pár věcí. 

Další sekcí jsou Sledující, kde uvidíte každého, kdo Vás sleduje. V sekci Nastavení profilu si můžete doplnit údaje. 

Toto byla tedy jedna z prvních větších novinek na Domestikovi a brzy budou následovat další.

Jak se Vám novinka líbí? Podělte se o svůj názor v komentářích! V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte - telefonicky na čísle 417 532 677, e-mailem na info@koloshop.cz. Můžete také navštívit jednu z našich kamenných prodejen nebo využít kontaktní formulář.

Kontaktujte nás

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin