Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Tréninkové běžecké boty Saucony Triumph 21

Běháte každý den a chcete vašim nohám zajistit nejen komfort, ale také skvělý výkon? Zkuste Saucony a už nebudete chtít běhat v jiných botách. Ideálním tréninkovým parťákem budou konkrétně Saucony Triumph 21, které vám nyní představíme.

Publikováno: 20. 3. 2024
2 min. čtení
Sdílet

Saucony patří mezi jedny z nejstarších běžeckých značek na trhu. Její historie sahá až do roku 1898, kdy byla založena v Kutztownu v Pensylvánii, a její název je odvozen od stejnojmenné řeky Saucony. Jedním z nejnovějších přírůstků do jejich široké škály běžecké obuvi je model Triumph 21. Tyto boty se pyšní nejen svým moderním vzhledem, ale také řadou vynikajících vlastností.

Saucony Triumph 21, vážící pouhých 244 g, jsou navrženy s ohledem na lehkost a pohodlí. Měkká a zároveň pevná konstrukce boty poskytuje skvělou podporu kotníkům, což je ideální pro běh na různých površích od silnice až po terén. Inovativní technologie tlumení zahrnuje mezipodešev PWRRUN+, která poskytuje vynikající odpružení a zároveň chrání klouby před nárazy, takže příjemný pocit budete mít nejen při běhu, ale také po něm. Zajišťuje také vynikající návrat energie, což pomáhá běžci udržet efektivní a energický krok. Pokud Vás při běhu zastihne déšt, nemusíte mít obavy, podrážka je vyrobena z kvalitní gumy, takže udržíte stabilitu i na kluzkém povrchu.

První běh jsem v botách Saucony Triumph 21 absolvovala na krásné a slunné Mallorce, konkrétně v oblasti Cala Ratjada. Jedná se o klidné městečko nacházející se na severovýchodě ostrova a vhodné je také pro cyklistiku! Běh s těmito botami mi byl od první chvíle natolik příjemný a pohodlný, že jsme společně uběhly krásných 25 km po okolí. Jsou ideální na silnici, ovšem velmi dobře zvládají i náročnější terén přes kamenité stezky vedoucí ke krásným vyhlídkám a zátokám Středozemního moře.

Po doběhu jsem se cítila perfektně a to nejen výkonostně, ale neměla jsem ani žádné odřeniny či puchýře, které u jiných bot při dlouhém běhu mívám. Boty mi padly od prvního běhu natolik skvěle, že už neběhám v jiných. A to jsem při výběru tréninkové boty velmi náročná, málokteré mi sednou a už vůbec ne na první výběh.

Závěrem mohu říct, že je Saucony Triumph 21 ideální běžecká bota pro každodenní a hlavně dlouhé běhy. Díky kombinaci pohodlí a pevnosti vám tyto boty zajistí skvělý zážitek při každém tréninku. Stejně jako mě, i vás budou tyto boty motivovat k tomu, abyste se na běh těšili čím dál tím více!

Linda Nora Šwarzová, ambasadorka Koloshop

V případě jakýchkoliv dotazů nejen ohledně běžeckých bot Saucony Triumph 21 neváhejte využít kontaktní formulář níže.

Kontaktujte nás

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin