Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Tomáš z Dynafitu o novinkách pro rok 2025

Dynafit letos opět představil řadu novinek pro sezonu jaro/léto 2025, na které se můžeme těšit. Nové produkty a kolekce nám přiblíží Tomáš Bystřický, Dynafit Sales Manager.

Publikováno: 21. 6. 2024
3 min. čtení
Sdílet

Tomáši, na jaké novinky, které nás čekají v kolekci jaro/léto 25, se můžeme těšit?

Novinkami jsou úplně nová řada Trail, která doplňuje naše běžecké portfolio a přepracovaná, současná řada Transalper, konkrétně ta nejrobustnější - Transalper Dynastretch je vyrobena z recyklovaných materiálů. Řada Trail nabízí úplně nové produkty a je vytvořena pro běžce z měst, kteří míří na lesní, polní, štěrkové cesty, lesoparky apod. Má decentnější design inspirovaný městským prostředím, je lehčí a vzdušnější a doplněna o volnější střihy a kapsy. V této kolekci najdeme úplně nový model bot Trail speciálně navržen do lehčího terénu s odolnější podrážkou Vibram XS Trek, která zvládne více asfaltu a neopotřebuje se tak rychle. Svršek těchto bot je vyroben z jednoho kusu pleteniny kompletně beze švu. Použité jsou zde klasické ploché tkaničky, přidaná poutka navíc pro vytvoření běžecké kličky. Boty jsou také doplněny o reflexní prvky pro lepší viditelnost.

Co nabídne nová řada Transalper?

Řada Transalper tvoří podstatnou část portfolia Dynafitu. Systém Transalper Dynastrech je kompletně předělaný - je vyroben z nových materiálů a má nové střihy. Navíc všechny produkty jsou buď částečně nebo kompletně vyrobeny z recyklovaného polyesteru. Konkrétně trička Transalper jsou vyrobena ze 100% polyesteru tudíž jsou i 100% recyklovatelná. Nový design a moderní přepracování dostali boty i batohy z této kolekce. Boty Transalper opustily typický horolezecký design a staly se z nich mnohem lehčí a modernější boty do hor, které neztratily na odolnosti a technických vlastnostech.

A co nové běžecké boty Ultra?

Běžecké boty Ultra vychází z modelu Ultra 50. Oproti dosavadnímu modelu 50 mají nové Ultra měkčí směs, tím pádem jsou pohodlnější. Také získaly ploché tkaničky a 8 mm drop jako celá kategorie bot Ultra. Pohodlí a prodyšnost nabídnou díky novému pletenému svršku. Je to ideální univerzální běžecká bota pro široké použití.

Jaký je tvůj nejoblíbenější produkt z novinek?

Za mě to jsou jednoznačně nové boty Trail. Jsou to nejlehčí boty v portfoliu a to díky jejich pletenému svršku. Hodně pružná 5 mm vložka z termoplastu a SpeedLite pěna, která je spíše tlumivější, vytváří ideální kombinaci na asfalt i do lehčího terénu. Nejsou na nich žádné výztuhy ani chrániče proti okopu, které pro městský běh a lehký terén nejsou potřeba.

Kolekce Dynafit Trail nabízí kompletní systém, tedy bundy, trička, tílka, kraťasy, legíny, boty, ponožky, kšiltovky a běžecké vesty.

Kolekce Dynafit Transalper nabízí membránové bundy, vesty, izolační hybridní bundy, mikiny, trička, tílka, kalhoty, boty, anorak a kraťasy. Z doplňků pak ponožky a batohy.

V případě jakýchkoliv dotazů nejen ohledně nových produktů Dynafit neváhejte využít kontaktní formulář níže.

Kontaktujte nás

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin