Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Síla jménem Chimpanzee

Tři kamarádi z Brna JosefMilan Ondřej založili v roce 2008 firmu Monkey Brothers, která se specializuje především na organickou sportovní stravu. Jejich produkty známe pod názvem Chimpanzee s opičákem v jejich logu.

Publikováno: 24. 3. 2023
3 min. čtení
Sdílet

chimpanzee

Už žádná chemie!

Hlavním cílem zakladatelů bylo, aby jejich produkty neobsahovaly chemii, a tak jsou vyrobené ze 100% přírodních a BIO surovin. Výrobky jsou vhodné pro vegany, neobsahují lepek a naopak jsou zdrojem vitamínů. Vzhledem k tomu, že v dnešní době u většiny lidí rozhoduje zejména kvalita potravin, staly se produkty Chimpanzee velmi rychle oblíbenou pochoutkou nejen sportovců. Díky těmto vlastnostem pak firma navázala spolupráci s úspěšným horolezcem Adamem Ondrou.

Aby Vaše tělo dobře fungovalo při velké fyzické zátěži, je zapotřebí doplňovat energii před, během i po výkonu. K tomu Vám jistě pomohou tyčinky, drinky, kaše, gely nebo pasty právě od Chimpanzee. Hnacím motorem pro naše tělo jsou sacharidy, ty jsou zde obsaženy v dostatečném množství, a dále jsou zde přítomny také bílkoviny a další důležité složky.

Chimpanzee tyčinku jsem prvně ochutnal minulý rok a přes to, že jsem byl do té doby skeptický vůči různým energetickým doplňkům, musím nyní uznat jejich velmi dobrou funkčnost. Například zhruba po padesáti kilometrech na kole jsem se při jejich užívání necítil tak unaveně jako obvykle a měl jsem ještě dostatek sil zvládnout dalších padesátNástup energie získané z tyčinky byl velice rychlý, cítil jsem se také dostatečně zasycený a bonusem byla skvělá chuť. U Chimpanzee je výhodou výběr z velkého množství příchutí a lze je tak pro každou vyjížďku obměňovat. Začal jsem tedy energetické doplňky používat zejména na delších vyjížďkách či při účasti na závodech, ať už běžeckých nebo cyklistických. Tyčinky jsou bez polev a v horkých letních měsících tak nehrozí, že do zadní kapsy dresu sáhnete pro Vaši odměnu a vytáhnete z ní něco nepoživatelného. Pokud Vám mohu poradit, pak bych doporučoval začít s klasickými příchutěmi jako je například Lemon, protože citron nikdy nezklame! Dále se mi osvědčila příchuť Berries nebo Mint. Přiznám se, slaným energetickým tyčinkám jsem na chuť nepřišel, avšak znám několik lidí ve svém okolí, kteří si ji nemohou vynachválit. Například Radek a Matěj, prodejci z Koloshop prodejny v Teplicích, si přímo zamilovali Pizza tyčinku. Známé pravidlo "tisíc lidí, tisíc chutí" tak platí i zde.

chimpanzee

Vyzkoušel jsem také Chimpanzee drinky, u nichž je vhodné koupit si při první zkušenosti jednotlivé sáčky po 30 g od každé příchuti, abyste měli možnost ochutnat všechny příchutě a nemuseli naslepo utrácet peníze za větší balení. Jeden tento 30 gramový sáček nasypete do 500 ml vody, důkladně promícháte a je hotovo! Drinky jsem si oblíbil především díky jejich velice jemné chuti nezanechávající v ústech chemickou pachuť, jak je u některých výrobců běžné.

Jedním z dalších produktů od značky Chimpanzee, jenž jsem mohl vyzkoušet, byly gumové bonbóny. Ty nejenže dodávají energii, ale jsou šťavnaté a mají výbornou chuť. Konzumovaly se mi lépe než tyčinky a například při běhání bych jim dal přednost.

V závodním prostředí je nicméně nejčastěji k vidění energetický gel a právě ten jsem se rozhodl nedávno také vyzkoušet. Jená se o nejrychlejší a nejsnadněji vstřebatelný energetický doplněk od Chimpanzee, kde je přísun enegrie takřka okamžitý. Je však vhodné získat první zkušenost s gelem při tréninku, kdy zjistíte, jak na něj Vaše tělo reaguje.

chimpanzee

Rozhodnete-li se pro nákup energetických doplňků Chimpanzee, může Vás potěšit fakt, že Monkey Brothers s.r.o. jedním procentem z obratu každý rok podporují ekologické projekty v České republiceTak s chutí do toho!

Míra, Koloshop.cz

 

A pokud máte jakékoliv otázky nejen k energetickým doplňkům, kontaktujte nás, prosím, telefonicky na čísle 417 532 677na e-mailu info@koloshop.cz nebo navštivte jednu z našich kamenných prodejen v Teplicích či Praze.

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin