Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Saucony Endorphin Speed: boty pro běh s větrem o závod

Běháte rádi a často? Jste milovníky kombinovaných běhů po tvrdém povrchu spolu s během v přírodě? Neodoláte žádné novince? Pak si nenechte uniknout následující řádky, které vám představí super rychlé Saucony Endorphin Speed.

Publikováno: 10. 4. 2024
2 min. čtení
Sdílet

Krásný dobrý den, milé čtenářky, milí čtenáři, dnes se vám pokusím představit závodní model značky Saucony.

Jak již sám název napovídá, tento model cílí na rychlost. Neznamená to samozřejmě, že když si boty obujete, bude z vás v mžiku super rychlý běžec, který bude překonávat vzdálenosti podobně jako kocour v sedmimílových botách. Použité technologie však usnadní a maximálně podpoří vaši snahu o co nejlepší výkon. A nezáleží na tom, zda se bude jednat o krátké nebo dlouhé vzdálenosti.

Pojďme se na ty zázraky podívat blíže. Tím prvním a bezesporu nejdůležitějším je tlumení pomocí pěny PWRRUN PB. Nejenže splňuje ty nejvyšší nároky pro závodní běžce, ocení je rovněž i všichni, kterým běhání po asfaltu a tvrdém povrchu není úplně po chuti nebo je trápí bolesti kolen či kotníků. Neodpustím si malé klišé - s tímto tlumením bude každý váš krok jako na obláčku.

Dalším souvisejícím prvkem, který stojí za zmínku, je speciálně a pro Saucony typicky tvarovaná podrážka Speedroll. Na první pohled upoutá výrazným sklonem podrážky, který běžci napomáhá v plynulém pohybu mezi dopadem a odpichem. Plynulost = rychlost. A kdo by nechtěl být rychlý?

Neméně důležitá je použitá stélka, u modelu Endorphin Speed je to novinka SRS neboli Super Responsive Sockliner, ta zaručuje oporu noze při jakémkoliv pohybu a pocit jako byste byli v bačkůrkách.

Posledním, rovněž typickým prvkem pro Saucony, který stojí za povšimnutí, je strukturovaná podrážka s jemnými drážkami. Ač se může zdát, že se jedná čistě o silniční model, díky této speciální podrážce s ním můžete bez obav proběhnout lehčím trailem.

To všechno z těchto bot dělá spolehlivou volbu pro dlouhé, náročné a intenzivní tréninky stejně jako pro samotný závod.

Zajímá vás osobní zkušenost uživatelky tohoto modelu? Zůstaňte na pozoru, již brzy se na iDomestiku objeví recenze věčně začínající běžkyně, která trénuje na ½ maraton.

Kristina, Koloshop.cz

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte - telefonicky na čísle 417 532 677, e-mailem na info@koloshop.cz. Můžete také navštívit jednu z našich kamenných prodejen nebo využít kontaktní formulář.

Kontaktujte nás

Lásku ke sportu mi předali drahé kolegyně a kolegové z KS. Ráda zkouším (nejen ve sportu) nové věci a nedostatek nadání doháním nadšením.

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin