Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Revoluční odrážedlo Early Rider Super Velio

Early Rider Super Velio je přelomové dětské odrážedlo kombinuící futuristický design, vysokou kvalitu a bezpečnostní prvky. Je navrženo pro podporu vývoje dětí od nízkého věku, pomáhá rozvíjet koordinaci a buduje důvěru k pohybu na dvou kolech. Jedná se o ergonomické odrážedlo s lehkou konstrukcí a nízkým rámem pro udržení těžiště těsně u země, díky čemuž je pro malé děti dobře ovladatelné.

Publikováno: 5. 4. 2024
1 min. čtení
Sdílet

Odrážedlo Early Rider Super Velio je vyrobeno z vysokopevnostního hliníku, díky čemuž je jeho konstrukce pevná a odolná, zatímco jeho tvar a polstrované sedlo poskytují pohodlí a stabilitu během jízdy. Kola jsou vybavena pneumatikami s nízkým valivým odporem, což umožňuje snadnou jízdu po různých površích.

Co se týče bezpečnosti, Super Velio je vybaveno bezpečnostními prvky jako otočný omezovač náklonu a tlačná tyč. Rodiče tak mají jistotu, že jsou jejich děti během každé jízdy dostatečně chráněné.

Celkově je Early Rider Super Velio nejen skvělým nástrojem pro rozvoj dovedností, ale také zábavným a bezpečným způsobem, jak pomoci dětem prozkoumávat svět kolem nich. S inovativním designem a prémiovou kvalitou Early Rideru se jedná o produkt, u kterého stojí za to zvážit jeho pořízení!

V případě jakýchkoliv dotazů nejen ohledně dětského odrážedla Early Rider Super Velio neváhejte využít kontaktní formulář níže.

Kontaktujte nás

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin