Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Rádi bychom vám představili Míru

Dobrý den, naposledy jsme vám představili kolegu Matěje. Dnes vám představíme našeho kolegu Míru, který je členem příjmového úseku skladového týmu Koloshop.cz v Teplicích.

Publikováno: 28. 2. 2022
2 min. čtení
Sdílet

Rádi bychom vám představili Míru

Ahoj Míro, jak se dnes máš?

"Ahoj, dnes se mám dobře. Děkuji za optání."

Jak dlouho jsi už v Koloshopu?

"V Koloshopu jsem zatím poměrně krátce. Od července minulého roku."

Co Tě na Koloshopu baví?

"Je to jednoduché. Hned ráno, jak nasednu na kolo a přijedu do práce, čeká na mě příjemné prostředí. Hezčí cyklistickou kamennou prodejnu, než tu v Teplicích, jsem ještě neviděl. Hlavně na mě ale čekají fajn kolegové s dobrou náladou. Jelikož pracuji na příjmu zboží, mnohdy se seznámím s některými novinkami i se zbožím, které mě osobně zajímá, popřípadě se přiučím něčemu novému. No a po práci hurá domu, nějakou tou „zkratkou“. Znáte to, je to sice dál, ale za to horší cesta, takže nevím, co bych si mohl víc přát, co se práce týká."

V čem je Koloshop dobrý?

"Kdybych do Koloshopu přišel jako běžný zákazník, tak bych určitě nejvíce ocenil skvělou práci našich prodejců, jejich ochotu při výběru zboží, trpělivost a celkově jejich profesionální a osobitý přístup ke každému zákazníkovi zvlášť. To si myslím, že je jeden z velmi důležitých faktorů, který dělá z obyčejné prodejny místo, kam se zákaznici budou rádi vracet."

Na jakém kole jezdíš?

"Momentálně jezdím na Cannondale Trail 4, který jsem si v Koloshopu koupil minulý rok. Letos ho plánuji upgradovat a možná si koupím i nějakou tu silničku, popřípadě gravela, ale já stále něco plánuji a pak je to nakonec jinak. Manželka by mohla vyprávět."

Rádi bychom vám představili Míru

Jaké sporty, mimo cyklistiku, máš rád?

"Dřív jsem celkem hodně sportoval, fotbal, florbal, judo, kolečkové brusle atd. Vše mě postupem času buď přestalo bavit, nebo jsem na to neměl čas. S kolem jsme ale parťáci stále."

Nějaké další koníčky?

"Rád se podívám na nějaký pěkný film, přečtu knihu apod., ale nejcennější jsou pro mě chvíle strávené s mojí rodinou, ať už děláme cokoliv."

Co Ti udělalo radost v poslední době?

"V poslední době mi dělá radost stále se zlepšující počasí. Konečne se na nás taky trošku usmálo slunce. Těším se na takovou tu bikerskou idylku, venku kolem 20 °C, slunečno a rozkvetlá příroda."

A co bys chtěl vzkázat světu?

"Nebojte se neúspěchu. Jestli máte v životě nějaký sen, běžte si za ním."

Když mě nepotkáte na běžkách na Krušných horách, tak budu uhánět na gravelu poblíž Labe a v Českém Středohoří a kroužit kolem Milady.

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin