Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Pro Cannondale se chodí do Koloshopu!

Pro Cannondale se chodí do Koloshopu! Ptáte se proč? 

Je to jednoduché. Mimo kompletní nabídku standardní kolekce kol Cannondale u nás můžete narazit i na předváděcí kola, výprodejové modely nebo třeba nestandardní a upravená kola z našeho programu Custom Bike programu za super ceny. To vše s možností pohodlného online nákupu nebo s využítím zázemí našich dvou kamenných prodejen v Praze a Teplicích

Publikováno: 25. 10. 2018
3 min. čtení
Sdílet

 

Ahoj, jmenuji se Michal Trunec a jsem váš Cannondale GURU!

Cyklistice se věnuji už téměř dvacet let a přestože jsem srdcem silničář, měl jsem možnost projít téměř všemi disciplínami - od dráhy až po enduro. V Koloshopu pracuji již sedmým rokem a právě zkušenosti, které jsem získal a stále získávám, předávám při výběru kola klientům, kteří se na mě v Koloshopu s výběrem nového kola obrátí. Věřím, že dokážu pomoct i Vám! 

 

Mojí volbou na silnici je špičkový model Cannondale Super Six Evo Hi-Mod Ultegra. Ačkoliv je tento model již nějaký ten pátek na světě a nejedná se o horkou novinku, patří platforma SuperSix k etalonu mezi silničními koly. Důkazem toho je i skutečnost, že tento model sedlá World Tour team Cannodale Drapac. 

 

 

Cannondale chrlí každý rok novinku za novinkou a my nezůstáváme pozadu. Nové modely zkoušíme a testujeme, abychom se přesvědčili o jejich kvalitách. Poslední novinkou v sekci silničních kol je Cannondale SystemSix. Nekompromisní aerodynamické silniční kolo. O jeho klíčových vlastnostech jsem se mohl přesvědčit krátce po jeho prvním představení na Tour de France. 

 

 

Pokud vybíráte sériové kolo Cannondale, není nic lehčího než zabrousit na naše stránky Koloshop.cz. Pokud ale zatoužíte po individuálním kole odlišujícím se od ostatních, máme pro Vás program Custom Bike - kolo podle Vaší představy.

Jak se dá odladit třeba takový Cannondale Synapse Carbon Disc eTap, univezální all rounder silnička se závodními pudy, Vám nyní v krátkosti představím. 

 

 

Synapse je všestranná silnička nejen na hezké silnice, ale právě i na děravý asfalt a štěrkové cesty. Pohodlí zajišťuje jak jeho rámová stavba s prvky systému SAVE, tak i průchodnost plášťů až 28 mm. Synapse je tak opravdu pohodlná, ale zároveň rychlá. Ačkoliv je kolo velmi dobře poskládané a s nejvyšší silniční sadou s bezdrátovým elektronickým řazením Sram eTap mu není co vytknout, přece jenom je na kole několik znatelných změn. V první řadě je to výměna zapleteného setu. Volba padla na vysoké silniční ráfky Zipp 303, které kolu dávají ten pravý šmrnc. Obměnou prošel také kokpit, kde padla volba na představec a řídítka taktéž značky Zipp. Kolo je doplněno lehkými kompaktními karbonovými košíky Cannondale.

Ať už si na kole přejete udělat jakoukoliv změnu - jiný rozsah kazety, výměnu převodníků, lepší zapletená kola nebo kvalitnější přehazovačku - neváhejte nás oslovit. Vaše přání je pro nás výzvou, kterou chceme splnit!

 

 

Pokud netoužíte po nejnovějším modelu Cannondale, Koloshop má program Prověřeno s předváděcími koly. V nabídce najdete špičková kola za zlomek původní ceny s kompletní dokumentací a zárukou. 

A pokud už kol máte doma hodně a nemáte je kam dávat, rádi Vaše staré kolo vykoupíme v rámci programu Nové kolo za staré. :-)

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin