Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Pravidelníček Holky z brandu - 8/7/2024

Pondělí – Teplice

Sliby se mají plnit, a tak se spolu potkáváme ne po více než měsíci, ale o kus dříve. Jsem ráda, že se mi to povedlo a posílám pár novinek, které se u nás dějí. 

Publikováno: 9. 7. 2024
2 min. čtení
Sdílet

Nováčky u nás v týmu musím opravdu pochválit. To, jak rychle zapadli do našeho pracovního soukolí, může být snad snem každého šéfa. A není to jen planá chvála, nováčky u nás na plno pouštíme rovnýma nohama přímo do procesu celého dění a rovnou aktivně pomáhají s tím, co je zrovna potřeba řešit. Slova chvály tedy opravdu nejsou zcestná, ale oprávněně na místě.

Mimo novinku, kterou jsem naznačila minule a na které se intenzivně vyšívá, se nám podařilo rozklíčovat některé problémy, které nám dělají vrásky a aktuálně se s nimi snažíme vypořádat. K tomu se nám povedlo vymyslet a přivést k životu tabulku, která nám bude některé cifry počítat pěkně automaticky na pozadí. To se řekne – tabulka – to je toho, ale věřte, že když Vám to na pravidelné frekvenci ušetří plno času, a ještě tak dokážete obsáhnout celé portfolio značek, je to věc, která zkrátka udělá radost. Alespoň mně.

První týden v červenci jsem čerpala dovolenou. Někdy je potřeba také umět vypnout hlavu a vyčistit myšlenky. Zatím mi to vždy přineslo čerstvé nápady, nadhled k rozpracovaným problémům, a hlavně zase chuť věci posouvat dál. Je potřeba si odpočinout a znovu se umět zakousnout a nadchnout. Přiznávám, že týden dovči bych ještě snesla. Aktuálně rekonstruujeme a dovolená se nesla v pracovním duchu, odpočinku moc nebylo. Přesto přinesla výše popsané.

A jak využijete letní dovolenou vy? Aktivně či pasivně?

Fajn léto!
Xoxo, Holka z brandu
 

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin