Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Pravidelníček Holky z brandu - 30/01/24

Úterý 30. 1. 2024, Teplice

Někdy se toho děje tolik, že je potřeba některé věci nechat chvíli viset ve vzduchu a vrátit se k nim až za pár hodin, nebo následující den. Já osobně jsem dost cholerický typ a emoce umím nejen dobře ukrýt, ale také pěkně rozvířit. A protože o těchto svých vlastnostech vím, je pro mě odstup někdy ta nejlepší volba. Dát si prostě čas a vrátit se k daným informacím s chladnou hlavou.

Publikováno: 30. 1. 2024
1 min. čtení
Sdílet

To jsem trochu odbočila od toho, co jsem Vám chtěla původně sdělit. Aktuálně se na začátku roku v Koloshopu věnujeme nejen tabulkám a číslům, ale hlavně tomu, jak se posouvat. Přede mě byla položena určitá nabídka / úkol / projekt, při které se ve mně mísí emoce a potřebuji si dát pár dní na zamyšlení, jak to celé uchopit a nejlépe zpracovat. 

Také se nám mimo praktické věci rozvíjí nová hezká stránka práce. Kreativnější, více otevřená i vám a komunikaci s vámi, našimi zákazníky. Asi jste zaznamenali náš Koloshop Fest, který pro Vás budeme ladit i letos. Mimo to se ještě rozhodujeme pro pár dalších akcí, kterých bychom se rádi účastnili. Zatím ještě nechci být více konkrétní, ale snad vám mohu slíbit, že se potkáme i mimo prodejní plochu našich retailů.

A už jste viděli naše nové logo „VLKa“?

Xoxo, Holka z brandu

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin