Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Pogačar řádí na Giru v nových tretrách DMT POGI'S

Tadej Pogačar od úvodních metrů letošního Giro d'Italia obouvá nejnovější cyklistické tretry DMT, nazvané podle jeho samotného POGI‘S.

Publikováno: 21. 5. 2024
2 min. čtení
Sdílet

Inovace, technologie a řemeslná zručnost značky DMT se sbíhají v nových „křídlech“ pro Tadeje, která mají super lehkou karbonovou podrážku, integrovanou kapsu AeroSafe pro bezpečné a kompaktní uložení tkaniček a prodyšný svršek AeroFlex. DMT POGI’S tak nabízejí optimální kombinaci aerodynamiky a odolnosti. Kromě toho se bota může pochlubit pružným límcem Flex Fit, integrovanými 3D kanály a kladkami pro šněrování, které zajišťují lepší podporu nohy a stabilitu při šlapání.

Za zmínku stojí technologie Ice-Key, kterou zavedla společnost DMT jako první světový výrobce cyklistické obuvi, která umožňuje okamžitou identifikaci jezdce v případě pádu nebo nehody, včetně osobních a klinických údajů.

"V posledních týdnech jsem během tréninků testoval nové DMT POGI'S a nemůžu se dočkat, až je světu představím během nadcházejícího Giro d'Italia," řekl Tadej Pogačar ještě před startem růžového závodu. "Ohlasy a pocity v posledních dnech byly velmi pozitivní a teď, když jsou doladěny i nejmenší detaily, jsem připraven na Giro!"

Slovinec ze stáje UAE Team Emirates zahájil sezónu ve vrcholné formě, vyhrál Strade Bianche ohromující 80km sólovou jízdou, skončil třetí na Milán-Sanremo, aby následně ovládl celkovým vítězstvím a čtyřmi etapovými vítězstvími Volta a Catalunya a navázal druhým vítězstvím v monumentu Lutych-Bastogne-Lutych. Po dvojnásobném vítězství na Tour de France, v letech 2020 a 2021, se Pogačar nyní zaměřil na jeden z mála závodů chybějících na jeho seznamu, Corsa Rosa a po dvou týdnech a patnácti etapách je suverénně první v celkovém pořadí a už posbíral čtyři etapová vítězství.

"S radostí a nadšením podporujeme Tadeje Pogačara na cestě za jeho novým cílem, který si stanovil,“ vysvětlil Nicola Minali, vedoucí oddělení vývoje produktů DMT. "Boty POGI'S jsou výsledkem probíhajících diskuzí a konzultací s různými profesionálními sportovci, kteří nosí DMT, včetně Tadeje. Naším cílem je zajistit vynikající výkon a bezkonkurenční pohodlí na silnici a nový systém zapínání kladek, který jsme začlenili, k tomu spolu s dalšími detaily výrazně pomáhá. Jsme nadšeni, že můžeme na trh uvést botu, která překoná všechna očekávání a kombinuje technologii a design.“

Tento článek byl převzat ze serveru www.roadcycling.cz

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin