Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Nové testovací sedlo Selle San Marco ShortFit 2.0 3D

Rádi bychom vám představili novinku v naší sadě testovacích sedel. Nejedná se o žádné obyčejné sedlo, ale o jeden z nejvyšších modelů v nabídce italského výrobce Selle San Marco ShortFit 2.0 3D Open-Fit Racing v provedení Wide.

Publikováno: 1. 8. 2023
2 min. čtení
Sdílet

Model ShortFit je již na trhu nějakou dobu a jedná se o jeden z prvním modelů, který začal, jak již jeho název napovídá, udávat trend zkrácených sedel. Tento konkrétní model je ovšem specifický především svou konstrukcí, tedy 3D tiskem vyrobeným „polstrováním“ usazeným na karbonové skořepině. Ližiny tohoto sedla jsou vyrobené z titanu, nicméně k dispozici je také o řadu vyšší model v celokarbonovém provedení. V nabídce jsou dvě šíře sedel, konkrétně Narrow 140 mm a Wide 155 mm. Právě verzi Wide jsme měli možnost otestovat a jak už bylo avizováno, máme ji pro vás nyní připravenou v naší půjčovně.

Jedná se o sportovně zaměřené sedlo, od kterého nelze očekávat přílišné pohodlí. Jde ovšem především o správný tvar a v neposlední řadě také o správné nastavení úhlu sedla. V našem případě tedy stačilo několik drobných korekcí, kdy mělo sedlo ve finální poloze mírně skloněnou špičku, aby bylo možné dostat se sedacími kostmi na zvednutou zadní část sedla. Ve chvíli, kdy máte sedlo správně nastavené podle Vašich potřeb, přestanete jej prakticky vnímat, což je pravděpodobně ta nejlepší vizitka.

Se sedlem jsme najeli něco kolem 300 kilometrů a také na delších vyjížďkách se ukázalo jako spolehlivý parťák, jež se postaral o pohodlný posed. A jako bonus také velmi dobře vypadá!

Pokud máte zájem o jeho vyzkoušení, neváhejte se u nás zastavit.

Těšíme se na Vás, tým Koloshop.cz

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin