Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Na čem jezdí Koloshop? Náš ambasador David na gravelu Orbea Terra

Když jsem se nedávno rozhodoval, na jakém kole budu dál jezdit, gravel pro mě byla jasná volba. Letos v květnu se sešly všechny okolnosti, kdy jsem zavítal na Koloshop fest omrknout možného kandidáta. Tím byl gravel Orbea Terra a musím říct, že jsem se zakoukal na první pohled a to kolo musel mít. Samozřejmě jsem se neomezoval jen na vzhled, chtěl jsem rychlé a tuhé kolo a vzhledem k tomu, že na něm často dojíždím do práce, byla nutností i možnost montáže blatníků na zimu.

Publikováno: 11. 7. 2023
1 min. čtení
Sdílet

Rám s vidlicí má přiznaný karbon s čirým lakem, zejména na slunci radost pohledět. O převody a brždění se stará kompletní sada Sram Rival XPLR eTap AXS, opravdu precizní řazení a kdo jednou vyzkouší, už nechce jinak. Kliky se 40z. jednopřevodníkem v kombinaci s kazetou 10-44z. dávají dostatečný rozsah převodů i do terénu Českého středohoří, kde jezdím nejčastěji. Výplety jsou základ a ze “staré” silnice jsem si ponechal Zipp 303s, obuté bezdušovými plášti Tufo Thundero 44 mm a za mě jedině s vložkou Tubolight gravel.

A výsledek? Skvěle ovladatelné a živé kolo, které jde ihned za pedálem a zároveň je velice pohodlné. Díky vyladěné geometrii a objemu plášťů s vložkou nepotřebuje žádné extra tlumící prvky. Při přechodu ze silnice jsem se trochu bál, že mi bude chybět, proto jsem hned vyzkoušel také obutí 32 mm silniční gumou a ani zde se Terra nemusí nijak stydět.

Díky Koloshopu za tuhle příležitost a ať to lítá po štěrku i mimo něj. :-)

David, ambasador Koloshop.cz

Rád překonávám své hranice a proto se chci věnovat vytrvalostním vzdálenostem bez podpory. Doma jsem na gravelu nebo horském kole.

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin