Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Kolega Jirka na Dynafit školení

Náš kolega Jirka se účastnil školení od Dynafit. Hned jsme ho museli vyzpovídat, co se dozvěděl nového. 

Publikováno: 31. 10. 2023
2 min. čtení
Sdílet

Jirko, tak kde jsi byl a proč?

V rámci vzdělávání jsem za Koloshop.cz vyrazil na školení ohledně sortimentu Dynafit. Proč se vzděláváme? Abychom Vám, našim zákazníkům, vždy přinesli nejnovější informace k novým produktům lyží, vázání a příslušenství. Posléze byla praktická ukázka, jak se taková lyže Dynafit navrtává a jakým způsobem se k ní vázání připevní.

Pro vázání lyží si nejdříve vycentrujeme střed (třeba pomocí pásky, ale ve většině případu je již vyznačen výrobcem). Pak přidáme šablonu pro navrtávání, který připevníme pomocí páček. Naším dalším krokem je přidat botu na lyže, díky které můžeme zjistit, zda nám to o milimetry ujíždí či ne. Následně vrtáme.

Do navrtaných děr postačí dát lepidlo na dřevo (na školení se používalo Pattex Wood - Palma FA voděodolné) a pak už jen přišroubovat vázání. Působí to jednoduše, že? Avšak dost často je potřeba bystrého zraku, aby nám to neujíždělo o milimetry jinam. Proto svěřte své lyže nám a garantujeme Vám 100% provedení.

Co Tě na školení zaujalo? Technika, se kterou pracovali, nebo způsob jakým školení fungovalo?

Líbila se mi budova a showroom, který byl plný jen aktuálních věcí, kolekce byly systematicky sladěné od těch závodních až po začátečnické. Hodně mi na školení pomohla teoretická část, kdy jsem se dozvěděl jaká lyže s jakým vázáním jde dohromady, jaké je rozdělení bot, a jaký v tom mají systém. V Koloshopu máme zkušenosti se servisem lyží, zatímco na školení jsme si rozšířili povědomí o tom, jak profesionálně namontovat vázání na lyže (jak závodní, tak půjčovnu) pod dohledem certifikovaného Dynafit střediska. Další super dovednost, co jsem se tam naučil, jak se správně starat a obnovovat skialpové pásy, protože když se o ně staráte špatně, mají menší životnost, můžou při stoupání nabalovat sníh, při nejhorším se úplně rozlepit. Při správném zacházení vydrží určitě několik sezón. Případně můžeme doporučit investici do těch kvalitnějších, které mají samozřejmě lepší životnost, stoupavost a přilnavost k lyžím. 

Má Dynafit v nabídce něco, co Tě zaujalo?

Ano, zajímavostí je pro mě nabídka lyžáků s provedením extra wide. Zároveň se mi líbili věci z řady Tigard, úplně nové řady, ve které Dynafit doposud moc nepůsobil. Jedná se o skialpovou řadu obsahující lyže, boty, batoh a oblečení pro free-skiing. 

Zároveň bych chtěl říct, ať se zákazníci nebojí kupovat lyže, které nejsou v setu, a líbí se jim, protože jsme schopni je zkompletovat, popřípadě jim pomoct s výběrem, protože každý člověk potřebuje něco trochu jiného. 

Jirka, servisní technik Koloshop.cz

Pokud máte jakékoliv otázky nejen ke skialpovým lyžím, kontaktujte nás prosím telefonicky na čísle 417 532 677, na e-mailu info@koloshop.cz nebo navštivte jednu z našich kamenných prodejen v Teplicích či Praze.

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin