Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Karbonové běžecké boty Saucony Endorphin Pro 4

Jakmile jsem obula nejnovější karbonové boty Saucony Endorphin Pro 4 a zavázala tkaničky, měla jsem v hlavě jen jeden jediný cíl, zaběhnout si osobní rekord na Pražském půlmaratonu. A podařilo se!

Publikováno: 26. 4. 2024
2 min. čtení
Sdílet

S čím boty přichází?

Saucony Endorphin Pro 4 jsou navrženy tak, aby poskytovaly pohodlí, zlepšily váš výkon a zároveň působily lehce. Hmotnost boty je pouhých 212 gramů a je vyrobena z měkčího a přizpůsobivého materiálu. Dokonale tak obepíná nohu a zajišťuje lepší fixaci při běhu

Svršek boty je z prodyšného materiálu, na jehož výrobu byly použity recyklované materiály a díky stélce SRS (Super Responsive Sockliner) si dopřejete opravdový komfort a pohodlí.

Barva je, jak je u Saucony zvykem, výrazně pestrá a je doplněna reflexními prvky, díky kterým budete na závodě i při tréninku nepřehlédnutelní.

Technologie SpeedRoll společně s karbonovou deskou transformuje všechnu energii do rychlosti bez výrazných ztrát a v kombinaci s tlumící pěnou PWRRUN PB vás požene možná až za hranu vašich možností. Boty jsou tak vhodné nejen na závody, kde podpoří váš výkon na maximum, ale také pro tréninkové běhy se zaměřením na rychlost.

Saucony Endorphin Pro 4 je pro mě nyní královnou nejen mezi botami značky Saucony, která má nejen vynikající vlastnosti, ale také krásný vzhled. Je vhodná pro použití v jakémkoliv silničním závodě od pěti kilometrů až po maraton či v tréninku se zaměřením na zlepšení rychlosti.

Jak se v botách závodí?

Pražský půlmaraton, známý svou nádhernou trasou a jedinečnou atmosférou, vždy lákal běžce ze všech koutů světa. Tento rok se závodu zúčastnilo skoro 16 tisíc běžců. Já osobně jsem teno závod absolvovala již počtvrté a mohu říct, že se jedná opravdu o nezapomenutelný zážitek.

Ano, je to náročný závod, ale boty Saucony Endorphin Pro 4 mě prostě nezklamaly! Díky jejich lehkosti v kombinaci s pohodlím se mi podařilo celých 21 kilometrů udržet rychlé tempo. Jejich pomoc jsem pociťovala v každém kroku a to zejména v posledních kilometrech, kdy jsem již cítila silnou únavu a vyčerpání.

Cílová rovinka byla nekonečná, ale i díky novým Saucony mi hodinky v cíli hlásily: "Nový rekord!"

Linda Nora Šwarzová, ambasadorka Koloshop

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin