Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Cannondale Test days a naši ambasadoři

V rámci akce Cannondale Test days měl každý možnost vyzkoušet si u nás v Koloshopu své vysněné kolo. Této příležitosti využili také naši ambasadoři Vendula s Davidem a nyní by se s Vámi rádi podělili o své zážitky a zkušenosti se zapůjčenými koly.

Vendula a Cannondale Topstone Carbon Apex

Gravel jsem si chtěla vyzkoušet už delší dobu a o to více, když si můj muž před pár měsíci pořídil v Koloshopu nového mazlíka Giant Revolt 1 a od té doby ho neustále vychvaluje. Já se mu na našich společných vyjížďkách po Krušných horách snažím vyrovnat na horském kole značky Merida, které mám už dobrých 13 let, a asi Vám ani nemusím říkat, jak moc marně. Ale co, jsem ráda, že se při dvou malých dětech dvakrát nebo třikrát týdně utrhnu a můžu si jít zaběhat nebo právě zajezdit na kole, i když je to už taková staroba.

A když každou takto vydřenou vyjížďku posloucháte, jak je ten "štěrkolet" super na ty naše lesní cesty a jaký má odpich na silnici, tak maximálně oceníte, že v Koloshopu zrovna pořádají Cannondale Test days! Můj muž, David, si zde vyzkoušel karbonovou silničku Cannondale SuperSix a já si vyhlédla gravel Cannondale Topstone Carbon Apex v úžasné růžové barvě. Co vám budu povídat. Druhé šlápnutí a absolutně mě to vystřelilo do oblak! Kombinace takto lehkého kola s intuitivním elektronickým řazením a okamžitou reakcí na šlápnutí do pedálů mi dávala na silnici pocit, že i do kopce letím a neustále jsem měla tendenci zrychlovat. Velký vliv na to samozřejmě mělo také moje nadšení, které bylo skutečně velké. Konečně jsem pochopila, o čem David celou tu dobu mluvil a těžko se mi teď bude vracet na Meridu, když už vím, jak moc boží může být jízda na gravelu od Cannondale.

David a Cannondale SuperSix Evo Carbon 2

Přijdete do Koloshopu omrknout kola Cannondale v rámci Cannondale Test days a už vám někdo říká, ať si půjčíte to šedivé. A to šedivé kolo byl Cannondale SuperSix Evo Carbon 2, neuvěřitelné žihadlo už od pohledu, a tak jsem ani nezaváhal. Ihned jsem si jej zarezervoval na druhý den, abych s ním mohl vyrazit na klasickou středeční vyjížďku s naší partou.

Ve středu jsem se již od rána nemohl dočkat a celé dopoledne pak kolem něho chodil jako mlsný kocour. Prvních pár kilometrů pak bylo trochu nesmělých, přece jen jsem zvyklý na širší gravelové pláště, ale to brzy přešlo a já se začal pouštět za klukama svížněji i z ostřejších sjezdů. Po 60 najetých kilometrech jsme měli vložený krátký 10 kilometrový závod. Krásně jsem se držel v balíku, na tomto kole to šlo téměř samo, a říkal jsem si: „V pohodě, v závěru to rozbalím.“ Ostatní ale měli jiný názor, nastoupili už v půlce a já věděl, že to bude hodně bolet. Nechtěl jsem se ale vzdávat, stále jsme se v kopcích předháněli a na čele tak byl každou chvíli někdo jiný. Ani nevím, kolikátý jsem nakonec dojel, ale s jistotou mohu říct, že jsem nebyl první ani poslední. V tuto chvíli mi ale ve skutečnosti o výsledek příliš nešlo, chtěl jsem si především užít každý kilometr na tomto úžasném kole a mám pocit, že se mi to povíce než 100 kilometrech do sytosti povedlo.

Vendula a David, ambasadoři Koloshop.cz

Kopce, pohyb, příroda, klid - miluju odjakživa. Jako máma malých dětí to teď ale cením dvojnásob, a proto běhám, jezdím, chodím, kdy to jen jde. Nově jsem ochutnala i gravel a skialpy - všechno je to boží!!

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin