Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Vrchařská liga Krušnohoří: Závod na Vrch Tří pánů

V nádherný letní den 26. června 2024 se v Krušnohoří uskutečnil další závod ze série Vrchařské ligy. Tentokrát se startovalo z malebné obce Křižanov a cíl byl tradičně na ikonickém Vrchu Tří pánů.

Publikováno: 3. 7. 2024
1 min. čtení
Sdílet

Závodníci museli čelit náročným podmínkám, které jim přineslo velmi horké slunečné počasí. Teploty šplhaly vysoko nad třicet stupňů Celsia, což pro všechny účastníky představovalo dodatečnou výzvu. Navzdory těmto podmínkám se na start postavilo 51 odvážných sportovců, kteří byli odhodláni zdolat tuto náročnou trasu.

Trasa z Křižanova na Vrch Tří pánů je známá svým prudkým stoupáním a technicky náročnými úseky. Závodníci museli prokázat nejen fyzickou sílu, ale i vytrvalost. 

V cíli na Vrchu Tří pánů byl jako první obligátně Filip Šlajchrt. Filip, který je stálicí této série, opět prokázal svou dominanci a skvělou formu. Jako první žena pak dojela naše ambasadorka Klára Patocsová. 

Závod na Vrch Tří pánů byl dalším úspěšným podnikem v rámci Vrchařské ligy Krušnohoří a my už se těšíme na další závod, který se jede z Geisingu do Kohlhaukuppe již 10. 7.

Výsledky najdete zde.

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin