Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Tak trochu jiné Mad East Enduro

Tak trochu jiné Mad East Enduro pohledem našeho ambasadora Barta

Publikováno: 26. 6. 2018
2 min. čtení
Sdílet

Po roční přestávce jsme se jako KoloshopTeam vrátili na závod v Krušných horách Mad East Enduro, který se konal kousek za hranicemi v malé vesničce Hermsdorf.

Organizátoři tentokrát závod hodně zlokalizovali, zkrátili délku závodu a limit účastníků nastavili na pouhých 100 jezdců. Tato změna prospěla hlavně jim, protože hojná účast na loňských ročnících organizátorům tak trochu přerůstala přes hlavu. Další zajímavou změnou, kterou ale nemohl nikdo ovlivnit, bylo počasí. Kdo by čekal, že první letní víkend tohoto roku budou v Krušných horách teploty maximálně na 7°C a déšť bude padat vodorovně. I přesto se v sobotu na start mezi 80 zmrzlých Němců postavilo i pět statečných Čechů a jedna Češka.

Závod byl vypsán na 4 krátké RZ, z toho tři RZ ve ski areálu Hermsdorf a jedna RZ na protějším kopci. RZ v areálu na mokré trávě a se spoustou lávek, pekelně klouzali, 3.RZ na protějším kopci byla nakopaná v prudkém kopci a prakticky celá v lesní hrabance. V areálu jsme mohli pokaždé využít k vývozu na start další RZ kotvu a v půlce kopce byla již tradičně výborná občerstvovačka.

Danuška si s časem 10:33 ulovila druhé místo mezi ženami. Mezi muži: 66. Jarda Veselý ml. s časem 10:17, 14. Luboš Vobořil s časem 8:32, 13. Jarda Veselý st. s časem 8:30, 3. Venca Milka s časem 8:15 a celkově 1. Jakub Brázda s časem 8:03

Za Koloshopteam,

Luboš Vobořil (Bart)

 

 

 

 

Hodně lidí mě zná pod mou dětskou přezdívkou Bart. V minulosti jsem byl označen za multisportovního nadšence a je pravdou, že rád zkouším jakýkoliv adrenalinový sport. V letním období se bavím ježděním na enduro kole, jezdím hlavně s přáteli po lesních trailech a rád dělám průvodce po Krušných horách. Endurko střídám s ježděním na gravelu, často obouvám běžecké boty a rád si zajdu i na skály nějaké lehké lezení. V zimě potom rád objevuji volné terény na skialpech, nebo na splitboardu.

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin