Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Report z vlčí časovky

VLK třetí etapa na Sněžník z Lubošova (Bártova) pohledu.

Publikováno: 24. 5. 2024
2 min. čtení
Sdílet

Tak se nám to hezky rozjelo, jaro je v plném proudu a my máme na třetího VLKa úžasné počasí. Vyrážím do Jílového o dvě hodiny dříve, abych projel a vyznačil trať. Tentokrát už nemám e-bike, ale svého krásného nového gravela. Při plánování tras jsem start z Martiněvsi vybral záměrně, abychom se vyhnuli silničnímu provozu, hlavně klikatá silnička v lese je krásná a nabízí spoustu krásných výhledů do přírody. Trasa je jiná i na konci, protože tentokrát je cíl až na Drážďanské vyhlídce, kde silnice ke konci trati pěkně zostra stoupá.

Když se vrátím na start, tak Adélka a Ála jedou registraci v plném proudu, na Sněžník se jede letos jediná časovka, tak to máme s organizací trochu složitější. Nakonec je ale všechno připravené včas a já vyrážím 30 vteřin před šestou jako předjezdec. Sleduji čas a při mém vjezdu do obce Sněžník by už na trati mělo být celé startovní pole. Při výjezdu k vyhlídce mi už dochází síly a stehna pekelně pálí. Nejrychleji byl nakonec nahoře Jirka Řeháček, který to zvládl za 22 minut a tři vteřiny a z žen Klára Patocsová, za 28 minut a 20 vteřin. 

Další závod nás čeká již za pár dní

29. 5. Chlumec - Mohelnice (gravel)
Start naproti hasičárně v Chlumci, po silničce v lese dojedeme až na hřeben k Černé louce, zde už po rovince na silnici z Adolfova, ale hned odbočíme doprava na štěrkovou cestu na vrchol Mohelnice. Nastoupáme 550 m, což je nejvíce ze všech závodů.

Hodně lidí mě zná pod mou dětskou přezdívkou Bart. V minulosti jsem byl označen za multisportovního nadšence a je pravdou, že rád zkouším jakýkoliv adrenalinový sport. V letním období se bavím ježděním na enduro kole, jezdím hlavně s přáteli po lesních trailech a rád dělám průvodce po Krušných horách. Endurko střídám s ježděním na gravelu, často obouvám běžecké boty a rád si zajdu i na skály nějaké lehké lezení. V zimě potom rád objevuji volné terény na skialpech, nebo na splitboardu.

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin