Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Pravidelníček Holky z brandu - 8/5/2024

Litvínov – Středa.

Aktuálně jsme Vám trochu dlužná nějaké novinky z našeho Koloshop prostředí. Minulé dva týdny jsme si mohli užít volného dne uprostřed týdne a před tím jsme se chystali na festival do Prahy. Jedno se sešlo s druhým, a tak si pojďme udělat krátkou rekapitulaci minulých dní.

Publikováno: 13. 5. 2024
2 min. čtení
Sdílet

Vypravit se jako firma na festival není záležitost jedno odpoledne. Spíše naopak. Pravdou je, že festival a organizace okolo něj mě spíše míjela. Ale náš týmový vedoucí měl akci „na hrbu“, takže jsme dobře viděli a slyšeli, kolik komunikace, mejlů, telefonátů a plánovaní kolem toho bylo. Řeší se praktické záležitosti, jako třeba: co se bude vystavovat, jak se rozloží stánek, kolik lidí pojede, jak se tam ti lidé dopraví, jak se tam dopraví také všechny věci okolo. Je potřeba také dopředu promyslet, jak se tam jako firma budeme prezentovat, jestli bude slazen outfit účastníků, jestli je potřeba nějakých doprovodných podpůrných materiálů? A pokud ano, kdo kdy a jak to zařídí? Věřte mi, že akce tohoto typu jsou určitě super oživení a je to  radost, pokud se povedou, ale stojí za nimi čas, práce a plánování několika lidí po dobu několika měsíců.

Z reakcí kolegů jsem pochopila, že investované úsilí nepřišlo nazmar. Počasí přálo, testovací kola se půjčovala. Povedlo se navázat pár hezkých spoluprací a návštěvníci využili možnosti zvýhodněného nákupu u nás na e-shopu. V neděli večer se vrátila unavená, ale spokojená, posádka zpět na základnu a v pondělí ráno ji čekalo stěhování. Ale ne stěhování na jinou akci, ale stěhování v rámci zasedacího pořádku.

Jelikož se náš tým pomalinku rozrůstá, bylo dohodnuto, že se přesuneme do části patra, ve které je pohromadě více stolů. Toto rozhodnutí má několik důvodů, ale za sebe vidím dva nejzásadnější – tým má šanci se více sblížit, jednotlivci se více poznat (a to i lidsky, nejen pracovně) a hlavně, komunikace ohledně pracovních věcí je údernější, rychlejší, svižnější. Všichni v týmu vědí všechno, nikdo si nemusí připadat odstrčeně. Všichni mají šanci zapojit se do debat ohledně nových i stávajících úkolů. Navzájem si poradit nebo pomoci. A to je rozhodně fajn. Aktuálně si tedy možná někdo z nás ještě zvyká na nové místo a „zabydluje se“ u nového stolu, ale jinak pevně věřím, že jsme všichni rádi, že stěhování proběhlo.

Tak zase příště,
Xoxo, Holka z brandu

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin