Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Pravidelníček Holky z brandu - 18/6/2024

Úterý – Teplice

Já vím, já vím. Moje pravidelnost se aktuálně změnila v úplnou nepravidelnost. Sezona a počasí nás nenechává v klidu a práce je víc než dost. Vlastně je to taková pro Vás už otřepaná fráze, ale my v Koloshopu se vážně nemáme čas nudit.

Publikováno: 19. 6. 2024
2 min. čtení
Sdílet

Od našeho posledního setkání je to více než měsíc. Upřímně bych ani neřekla, že už uplynulo tolik času, ale data jsou neúprosná. Poslední týdny velmi intenzivně ležíme v naší práci a kdyby člověk měl každý den o pár hodin delší, hned by věděl, kam čas nainvestovat.

Ve velkém nám teď začínají probíhat práce na webu. Aktuálně jsme v další části sezony, a tak nás sice nezahlcuje příjem novinek, ale naopak spíše sledování nabídky, dostupnost zboží, správné zaskladňování. A hlavně na nás začínají pomaličku číhat formuláře s objednávkami na další sezonu. Náš kolotoč roční práce se opět trochu pootočil a jeden nápor úkolů, vystřídá druhý. Neméně důležitý, neméně náročný na čas.

Během toho všeho se nám povedlo odbavit náš fesťáček. Schválně, kolik z Vás se přišlo podívat a užít si nějakou aktivitu, kterou jsme v jeho průběhu nabídli? Doufám, že alespoň někteří ano. Věřte, že kolegové si s tím dali plno práce a největší odměnou pro ně je vaše účast. Proto to celé vytváříme.

V rámci našeho týmu se nám povedlo získat posilu, která má za úkol připravit celou novou škálu sortimentu, který budeme nabízet. Dokázali byste si tipnout, na co bychom aktuálně mohli cílit? Já sama jsem opravdu zvědavá, jak to dopadne a co všechno se nakonec bude připravovat. Protože jak jistě víte, malé věci a malé cíle nás moc nebaví. Velké cíle jsou pro nás větší zábava.

Snad se potkáme dříve než za měsíc a dáme si vědět, jak se věci stihly pohnout.
Xoxo, Holka z brandu
 

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin