Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Na čem jezdí Koloshop? Eva na Orbea Oiz M30

Naše kolegyně Eva si koupila horské kolo Orbea Oiz M30 v barvě Chameleon Goblin Green Black. A my se jí zeptali na pár otázek. 

Publikováno: 12. 10. 2023
2 min. čtení
Sdílet

Co Tě vedlo k tomu koupit si nové kolo?
Měla jsem dvě kola: starší celoodpružené kolo a Superior XP919, a to jsem chtěla sjednotit do jednoho kola. Orbea jsou pro mě vlastně dvě kola v jednom. Je celoodpružený, dá se zamykat. Nemusím dávat na servis dvě kola, mám prostě jen jedno, o které se můžu starat. Neměla jsem úplně potřebu kupovat nové kolo, ale líbila se mi ta představa mít jen jedno kolo. Moje starší kolo Superior XP919 bylo naprosto super, ale šlo dál. Mělo 12 kg, zatímco tohle karbonový má o kilo méně. 

Koukám, že kolo má krásné barvy, bylo to pro Tebe při výběru důležité?
Ano, ale nejen ta barva, celkově vzhled té kostry, že působí terénně. Na horním rámu jsou černé polepy, což mě designově zaujalo. Zatím jsem tyto chameleoní barvy u nikoho jiného neviděla. 

Už jsi vyzkoušela nějaké větší výlety či traily na kole?
Zatím jezdím jen ze Střelný lesem, lesníma stezkama, do práce. Ještě se seznamujeme a prozatím to je kolo do práce. Ale už se těším na Klíny, kde to pořádně vyzkouším na jejich trailech.

Nelákalo Tě vyzkoušet si gravel?
Ten jsem zkoušela, ale nejsem zvyklá na úzká řídítka, na ty brzdy, neuměla jsem si na to zvyknout. Jsem prostě do terénu, kde se pořádně nadřeš, to mám ráda. Musím ale uznat, že na gravelu to bylo rychlý a tolik se nenadřeš. Měla jsem půjčený gravel Liv zde z Koloshopu. 

Takže za Tebe dobrá koupě?
Jasně, sedí mi ten rám, je to tužší, ale dělané do terénu. Zatím si na něj zvykám, díry krásně přejedu a nic se mi nestane. Horší to je na štěrku, kde to nedrží tak hezky, ale asi jde jen o zvyk. Líbí se mi to tlumení, které mám na řídítkách a jednoduše se mi ovládá. Kolo má také teleskopickou sedlovku, kterou mám ráda a využívám ji na lesních stezkách. Odpružení mi jako ženské opravdu vyhovuje, a vůbec se na kole nebojím. Za mě super kolo. 

Díky Evo, a ať to jezdí!

Eva, členka týmu Koloshop.cz

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin