Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Limitovaná edice POC helmy na Giro d'Italia pro tým EF Education - EasyPost

Jeden z nejstarších etapových závodů zahájil svůj 107. ročník a vy se teď díky limitované edici POC helmy Giro můžete přiblížit jezdcům profesionálního pelotonu ještě víc.

Publikováno: 17. 5. 2024
2 min. čtení
Sdílet

Legendární cyklistický závod Giro d'Italia 2024 se letos koná v termínu 4. - 26. května. POC Ventral Air Mips helma z limitované edice Giro byla vidět hned během úvodní etapy na čele pelotonu, kde se držel americký cyklistický tým EF Education–EasyPost. A teď může být i vaše! Nepřehlédnutelná barva, limitovaný počet kusů a dokonalá technologie z ní dělají sen každého cyklo nadšence.

Navržená pro peloton profíků, dostupná i pro Vás

Díky preciznímu systému odvětrání poskytuje při vysoké i nižší rychlosti ideální chladivý efekt, který oceníte během dlouhé jízdy v horském terénu nebo horkých dní v sedle. 

Tvarově je přizpůsobená tak, aby co nejvíce snížila odpor jezdce a přestože je výjimečně lehká, nabízí ideální rovnováhu mezi nízkou hmotností a spolehlivou ochranou. Aby také ne, když má vyhovovat potřebám profesionálních závodníků.

Při vývoji POC klade důraz na jejich Whole Helmet ConceptTM. Tento systém se vyznačuje unikátní skořepinovou konstrukcí s EPS vložkou. MIps vylepšuje ochranu proti rotačnímu nárazu a další prvky zase umožňují personalizované nastavení, díky kterému helma perfektně sedí.

Hlavní výhody

 • limitovaná edice
 • originální barva týmu EF Education-EasyPost 
 • efektivní ventilace při vysoké i nízké rychlosti

Lehká. Bezpečná. Zkrátka neodolatelná.

 • Unibody PC Shell: Konstrukce Unibody funguje jako celoplášťová konstrukce a snižuje hmotnost.
 • Nastavitelný 360° systém: Lehký 360° nastavovací systém usnadňuje nalezení bezpečné a pohodlné pozice přilby na hlavě.
 • Vnitřní kanály pro proudění vzduchu: Jedinečně navržené vnitřní kanály pro proudění vzduchu zajišťují ventilaci při vysokých a nízkých rychlostech bez dopadu na aerodynamický výkon.
 • Testováno CFD: Jedinečný aerodynamický design optimalizovaný prostřednictvím rozsáhlého testování CFD pro minimalizaci turbulencí.
 • 22° zadní hrana: Zbytkový vzduch proudící kolem přilby je odváděn přes 22° aerodynamickou zadní hranu: perfektní úhel pro minimalizaci turbulencí.
 • Držák na brýle: Vycpávky s vysokým třením v přední části helmy usnadňují uložení slunečních brýlí při jízdě.
 • NFC čip: Zdravotní informace uložené na twICEme® NFC Medical ID čipu mohou spolujezdci a záchranáři snadno přečíst přiblížením chytrého telefonu.
 • Mips Integra: Nejnovější technologie od specialistů na ochranu mozku Mips zvyšuje ochranu proti rotačnímu nárazu.
 • EPS vložka: Vložka EPS je optimalizována tak, aby poskytovala ochranu proti nárazu při nízké hmotnosti.

Co udělat pro to, aby byla Vaše?

Koloshop bude jedním ze tří obchodů v Česku, které budou helmu POC Ventral Air MIPS EF Race Team 2024 Replica prodávat. Hlídejte si pečlivě naskladnění, protože od každé velikosti (S, M, L) bude k dispozici pouze jeden jediný kus! 

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin