Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Koloshop na Prague Bike Festu

Slunce, novinky a zážitky na dvou kolech. Tak to přesně byl Prague Bike Fest, který se konal 27. a 28. dubna na Výstavišti v Holešovicích. Svátek všech milovníků cyklistiky přilákal i tento rok stovky návštěvníků, kteří si přišli užít nabitý festivalový program a poslední novinky ze světa jízdních kol. My jsme u toho samozřejmě nemohli chybět.

Publikováno: 3. 5. 2024
2 min. čtení
Sdílet

V Bike Expo Pavilonu jsme představili kompletní a bohatou kolekci kol od GT a Cannondale, včetně nejzásadnějších novinek této sezony. Zvláštní pozornost si zasloužily modely jako nový Cannondale Scalpel a elektrická Moterra SL, obě platformy včetně topové specifikace LAB71. Dále pak nové e-biky na pohonu Bosch SX - Synapse Neo a Tesoro Neo.

Jedním z vrcholů naší prezentace byla kompletní řada silničních kol SuperSix, která se v Čechách představila v takové šíři vůbec poprvé. Součástí expozice bylo i exkluzivní týmové kolo EF Easy Post SuperSix LAB71 ve speciální edici pro závod Kolem Flander, které je u nás na prodejně k dispozici i jako rámová sada.

Prostor dostal i segment gravel kol, kde jsme předvedli modely Topstone jak v hliníkovém, tak v karbonovém provedení. Milovníci trailu a endura mohli obdivovat modely Habit a Jekyll. GT pak excelovalo s průlomovým gravelem Grade a jeho originální stavbou na limitované edici rámu GT Grade CMO, dále pak s horskými koly GT Fury, GT Force a Sensor.

Těm z vás, kterým se na Prague Bike Festu dostal do ruky náš slevový voucher, připomínáme blížící se konec platnosti. Na nic nečekejte a užijte si do 5. května výhodnější nákup!

Po oba dva dny bylo rušno hlavně v našem venkovním stanu, kde si návštěvníci mohli vybraná kola od Cannondale a GT přímo vyzkoušet. Krásné počasí vylákalo na projížďku během festivalu zhruba 200 účastníků. Testovací jízdy probíhaly v bikeparku a pump track zónách, které umožňovaly lépe prozkoumat jízdní vlastnosti a schopnosti kola. Mezi nejoblíbenější patřily nové Scalpely a Moterra SL

Děkujeme všem, kteří se za námi během celého víkendu zastavili podívat na vystavené modely, pro radu s výběrem kola, nebo jen tak na kus řeči. A poděkování patří také Aspire, kteří pro nás na festival zajistili unikátní kola.

Menší video ohlédnutí najdete zde:

Už teď se těšíme na další ročník Prague Bike Festu. Pokud jste nás ale navštívit nestihli, nemusíte zoufat. Ta nejzajímavější kola již brzy představíme v samostatných článcích na Domestikovi, kde najdete i kalendář s termíny dalších akcí, na kterých se s námi můžete potkat.

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin