Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Jaké jsou pocity Laďky před závodem Icon Livingo Xtreme Triathlon?

Laďka, naše ambasadorka, má před sebou další extrémní výzvu -  ICON LIVIGNO XTREME TRIATHLON! A my Ti Laďko držíme palce! 

Publikováno: 28. 8. 2019
1 min. čtení
Sdílet

 

A jaké jsou Laďky pocity před závodem, to si přečtěte na následujících řádcích.

Long Distance znamená - 3,8 km plavávní v Lake Livigno, 195 km kolo - pojedu na svém novém Cannondale SuperSixEvo od Koloshop.cz a nakonec 42,2 km běh.


... je pondělí večer. Já už mám téměř zabaleno a jsem čím dál více nervoznější. Ve středu vyrážíme. Před spaním si pouštím videa z loňských let a snažím se trochu protáhnout. Po víkendovém běhání mi trochu táhnou nohy a já si říkám jestli to byl dobrý nápad běžet 15K (i když byly v poklidu). Ale nikdy ničeho nelituj. Takže ticho Laďko! 

Úterý - pracovní den. Už teď vím, ze nejsem schopná jít ve středu do práce, protože prostě klasicky nic nestíhám (pedikúra, kosmetika, Koloshop, masáž, tejpy ... ). Naštěstí mám kolem sebe chápající kolegy - kamarády a vezmu si dovču. Nevím, jestli ta hlava je tak komplikovaná a je to nervozitou a nebo na mě "něco leze". V úterý se mi udělá špatně. Mě, která netrpí na bolesti hlavy. Nejsem téměř schopná dodělat objednávku. Mám vláčné tělo, chci spát a mám pocit, že to se mnou musí seknout. Pogo je naštěstí chápající a v tuhle chvíli akceptuje jen venčení za barakem. Usínáme spolu na dvě hoďky. Je mi lépe. Mamka mi dává ochutnat vývar, který vezeme sebou na závod. Cítím se o sto procent lépe. S Pogem vyrážíme sami do Krušných hor a dáváme si dvě hoďky prochazky, Pogo s klackem, já s knihou. Já kontaktní a společenský člověk, jsem ráda, že jsem bez signálu, sama se sebou.

Strašně se těším na atmosféru a hrozně chci zažít pocit v cíli. Držte palce! Loni závod vypadal takhle race day 2018, tak doufám, ze počasí bude lepší:) 

Laďka, ambasadorka Koloshopu

 


 

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin